Bójka koszykarzy NBA w nocnym klubie. Wcześniej przegrali finał

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images
Getty Images
zdjęcie autora artykułu

Ivica Zubac (Los Angeles Clippers) i Dario Sarić (Denver Nuggets) wdali się w bójkę w klubie nocnym w Grecji. Wszystko działo się po przegranym finale w walce o igrzyska olimpijskie.

W tym artykule dowiesz się o:

Gracze NBA Ivica Zubac i Dario Sarić wdali się w bójkę w klubie nocnym niedaleko Aten w Grecji, wczesnym rankiem w poniedziałek, zaledwie kilka godzin po tym, jak obaj rywalizowali z reprezentacją Chorwacji w meczu kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich.

TMZ Sports uzyskało wideo nagrane w popularnym barze na plaży Bolivar około 5:30 rano. Do podkoszowego Clippers, który ewidentnie zdążył już wdać się z kimś w sprzeczkę, podchodzi kilku mężczyzn i w pewnym momencie złapali go od tyłu.

Na pomoc Zubacowi ruszył Sarić, jednak został popchnięty przez innego ochroniarza. W pewnym momencie bójki mężczyzna chwyta Sarica i przewraca go na ziemię... gdzie leży przez kilka chwil. W międzyczasie jeden z ochroniarzy krzyczy na Zubaca, każąc mu się uspokoić.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie Rajskie wakacje reprezentanta Polski

Świadkowie na miejscu zdarzenia mówią, że nie jest jasne, co było przyczyną bójki, ponieważ wszystko wybuchło dość szybko. Sami zawodnicy powstrzymali się od komentarza, nikt związany z reprezentacją Chorwacji również nie zabrał głosu w tej sprawie.

Wcześniej tego dnia Zubac i Saric przygotowali się do meczu Chorwacji z Giannisem Antetokounmpo i Grecją w finale. Obaj zagrali dobre spotkanie, jednak to Grecy (80:69) awansowali na igrzyska olimpijskie w Paryżu.

Czytaj także: Kapitan reprezentacji Polski bez klubu. "Dużo rzeczy miało na to wpływ" Jest pierwszy transfer Anwilu. To powrót po latach

Źródło artykułu: WP SportoweFakty