Turów znów lepszy od Swans Gmunden

PGE Turów Zgorzelec po raz drugi spotkał się w meczu kontrolnym z austriackim zespołem, Allianz Swans Gmunden. Po raz drugi lepsi okazali się koszykarze ze Zgorzelca, którzy tym razem zwyciężyli 78:64.

Jacek Seklecki

Drugie spotkanie obu zespołów niewiele różniło się od pierwszej potyczki. Tylko w pierwszych dziesięciu minutach meczu goście z Austrii dotrzymywali kroku drużynie trenera Jacka Winnickiego. Później zgorzelczanie łatwo odjechali. Najpierw wygrali drugą kwartę 18:11, po czym dokończyli dzieła w ostatniej części gry, którą wygrali 27:21. W całym meczu Turów zwyciężył 78:64 i po raz drugi w ten weekend okazał się lepszy od Allianz Swans Gmunden.

PGE Turów Zgorzelec - Allianz Swans Gmunden 78:64 (20:18, 18:11, 13:14, 27:21)

PGE Turów: Thomas 15, Tomaszek 13, Jackson 12, Brkić 9, Kuebler 6, Zigenarović 6, Gabiński 6, Jarecki 6, Bochno 3, Szymański 2.