WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

El. Eurocup: Znamy uczestników, świetny mecz Wojciechowskiego

Zakończyły się eliminacje do Pucharu Europy, bezpośredniego zaplecza elitarnej Euroligi. Do rozgrywek głównych awansowały: Besiktas, Hapoel, Azowmasz, Cedevita, Galatasaray, Aris i Benetton. Świetny mecz w barwach tych ostatnich rozegrał Jakub Wojciechowski.
Jacek Seklecki
Jacek Seklecki

Besiktas Stambuł - Deutsche Bank Skyliners 84:76 (23:11, 15:18, 15:29, 31:18)

Besiktas: Ogilvy 17, Chatman 16, Yarangume 13, Erden 12, Ozer 8, Ignerski 7, Likholitov 5, Cevik 4, Abi 2, Kutlu 0.

DB Skyliners: Moye 20, McKinney 17, Bucknor 14, Wood 12, Roller 8, Nolte 3, Buckman 2, Bahiense de Mello 0, Muurinen 0, Moyer 0.

Pierwszy mecz: 68:61 dla Besiktasu.
Awans: Besiktas Stambuł

Hapoel Jerozolima - Liege 84:73 (23:20, 20:18, 21:11, 20:24)

Hapoel: Randle 16, Rich 15, Solomon 13, Clancy 12, Ohayon 9, Dowell 6, Maimy 5, Mizrahi 3, Kokia 2, Simhon 2, Hakmon 1, Dunigan 0.

Liege: Jenkins 19, Stipanović 13, Matela 13, Muya 10, Griffin 7, Bozeman 4, Gillet 2, Papac 2, Munda 2, Raivio 1, Collette 0, Troisfontaines 0.

Pierwszy mecz: 62:59 dla Hapoelu
Awans: Hapoel Jerozolima

BC Azowmasz Mariupol - Entente Orleans 79:65 (22:18, 12:8, 25:19, 20:20)

Azowmasz: Pustozvonov 28, Alexander 13, Curry 13, Thomas 13, House 7, McClintock 5, Jarutis 0, Kryvych 0, Ivshyn 0, Bayda 0.

Ententer: Ndoye 13, Bell 12, Reynolds 10, Curti 10, Sy 7, Smith 6, Moerman 5, Moss 2, Herve 0.

Pierwszy mecz: 80:76 dla Entente
Awans: Azowmasz Mariupol

Dynamo Moskwa - Cedevita Zagrzeb 73:72 (20:22, 20:13, 15:25, 18:12)

Dynamo: Zhukanenko 17, Shabalkin 15, Voronov 14, Domani 10, Gubanov 6, Zavoruev 6, Urazmanov 5, Khvostov 0, Shavkunov 0.

Cedevita: Edwards 18, Draper 11, Troha 10, Bazdarić 8, Pettway 6, Krstić 5, Rudez 5, Vukusić 5, Butorac 2, Petrovic 2.

Pierwszy mecz: 97:61 dla Cedevity
Awans: Cedevita Zagrzeb

Spartak St. Petersburg - Galatasaray Stambuł 78:70 (23:11, 15:22, 18:20, 22:17)

Spartak: Domercant 14, Antic 12, Ponkraszow 12, Dragović 10, Popović 8, Thompson 8, Zupan 6, Kolesnikov 6, Parker 2, Korchagin 0, Kotishevski 0.

Galatasaray: Shumpert 22, Kuqo 10, Shipp 9, Rochestie 8, Acik 6, Andric 5, Rancik 4, Yildirim 4, Bucker 2.

Pierwszy mecz: 69:58 dla Galatasaray
Awans: Galatasaray Stambuł

Aris Saloniki - Lukoil Academic Sofia 92:93 (22:24, 25:26. 25:22, 20:21)

Aris: Chatzivrettas 19, Tapoutos 18, Tucker 18, Borovnjak 10, Dunston 7, Charalampidis 7, Pierce 6, Chrysikopoulos 4, Koumpouras 3, Tsairelis 0.

Lukoil: Heath 23, Kambala 20, Bowman 14, Paterson 12, James 9, Stoykov 6, Avramov 3, Veselinov 3, Stojanovski 3, Banev 0.

Pierwszy mecz: 78:74 dla Arisu
Awans: Aris Saloniki

Benetton Treviso - Apoel Nikozja 84:63 (22:6, 21:16, 19:18, 22:23)

Benetton: Peric 16, Wojciechowski 16, Bulleri 13, Gentile 11, Toolson 11, Smith 7, Brunner 6, Markovic 2, Motiejunas 2, Cazzolato 0, Cuccarolo 0.

Apoel: Fisher 25, Hanavan 14, Davis 13, Kalaitzidis 4, Neophytou 3, Vitas 2, Socratous 2.

Pierwszy mecz: 97:55 dla Benettonu
Awans: Benetton Treviso

Gran Canaria - KK Zagrzeb 96:60 (27:10, 28:19, 19:14, 22:17)

Gran Canaria: Carroll 24, Beiran 19, Wallace 14, Green 9, Savane 8, Bellas 8, Moran 8, Rey 6, Dominguez 0, Koos 0.

KK Zagrzeb: Renfroe 14, Zoric 9, Saric 7, Simon 6, Kasun 6, Mulaomerovic 6, Masic 4, Daniels 4, Petkovic 3, Prostran 1, Halilović 0, Babić 0.

Pierwszy mecz: 71:69 dla KK Zagrzeb
Awans: Gran Canaria

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×