TBL: Czarni znów na deskach! (wynik)

Koszykarze Energi Czarnych Słupsk nie potrafią odnaleźć formy sprzed przerwy świąteczno-noworocznej. Drugi mecz w 2011 roku zakończył się dla lidera Tauron Basket Ligi kolejną wysoką porażką, tym razem poniesioną we własnej hali. O porażce zadecydowała fatalna postawa Czarnych w trzeciej kwarcie, gdzie wyraźnie przespali pierwsze minuty. W ostatniej gospodarze rzucili się do szaleńczej pogoni, ale nie doszli zdołali już dojść rywala.

Krzysztof Kaczmarczyk
http://storage.web3.sp...793984.gif border=0 align=center Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin 92:104 (27:27, 28:29, 13:29, 24:19)
Energa Czarni: Krzysztof Roszyk 17, Paweł Leończyk 14, Zbigniew Białek 13, Cameron Bennerman 11, Jerel Blassingame 10 (10 as), Wojciech Szawarski 9, Bryan Davis 8, Mantas Cesnauskis 6, Hubert Pabian 4 AZS: George Reese 25, Winsome Frazier 23, Igor Milicic 19, Slavisa Bogavac 14, Marcin Sroka 14, Tomasz Śnieg 4, Grzegorz Arabas 3, Mateusz Bartosz 2, Mateusz Bieg