Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Finał Mistrzostw Polski U-20: Dzień I

Za nami pierwszy dzień Finałów Mistrzostw Polski koszykarzy U-20. Najciekawszy był mecz TKM Włocławek - Znicz Jarosław, w którym do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Zwyciężały: Znicz, Polonia, Novum i Śląsk.
Jacek Seklecki
Jacek Seklecki

Grupa A:

TKM Włocławek - MKS Znicz Jarosław 73:82 (18:13, 15:22, 13:13, 21:19 d.6:15)

TKM: Pietrzak 19, Adamczewski 14, Sadowski 13, Michalak 11, Ziółkowski R. 6, Maciejewski 6, Czerwiński 2, Ziółkowski M. 2.

Znicz: Wyka 25, Urban 17, Gazarkiewicz 14, Zając 12, Dusiło 8, Cukierda 4, Kamiński 2.

KKS Novum Lublin - STK Wilki Morskie Szczecin 98:63 (25:19, 28:8, 24:17, 21:19)

Novum: Ciechociński 20, Karolak J. 18, Wiśniewski 14, Gospodarek M. 13, Kryśko 12, Adameczek 6, Karolak B. 5, Gospodarek P. 4, Drążyk 4, Beczek 2, Grabski 0 Paździor 0.

Wilki Morskie: Knowa 19, Bojko 13, Kwaśniewski 7, Steciuk 7, Essaid 7, Uleryk 4, Kanigowski 2, Jóźwiak 2, Mierzwa 2, Xsiężopolski 0.


Grupa A

Lp</B> Drużyna</B> M</B> PKT</B> Z-P</B>
1. KKS Novum Lublin 1 2 1-0
2. MKS Znicz Jarosław 1 2 1-0
3. TKM Włocławek 1 1 0-1
4. Wilki Morskie Szczecin 1 1 0-1

Grupa B:

MKS Pruszków - MKS Polonia Warszawa 49:75 (11:24, 13:16, 11:18, 14:17)

MKS: Potraski 11, Sokołowski 8, Migdalski 8, Bonarek 5, Duniec 5, Romanowicz 4, Szczukowski 4, Fijałkowski 2, Jastrzębski 2, Strojek 0, Curyl 0.

Polonia: Machowski 15, Kwiatkowski 14, Śpica 12, Kalinowski 11, Jaworski 9, Barszczyk 6, Niedbalski 4, Kober 2, Tondryk 2, Piesio 0, Luto 0, Rychłowski 0.


WKS Śląsk Wrocław - SKM Zastal Zielona Góra 85:63 ()

Śląsk: Zyskowski 17, Bodziński 16, Kapias 13, Sęk 9, Kulon M. 8, Kulon N. 8, Raczek 8, Kowalski 4, Kubik 2, Nowicki 0, Wiśniewski 0, Zygadło 0.

Zastal: Matczak 19, Trubacz 12, Kopij 9, Mehmeti 6, Chojnacki 5, Binkiewicz 4, Sirijatowicz 4, Dybek 2, Ristić 2, Krawczyk 0, Kantarowski 0, Michalewicz 0.


Grupa B

Lp</B> Drużyna</B> M</B> PKT</B> Z-P</B>
1. WKS Śląsk Wrocław 1 2 1-0
2. MKS Polonia Warszawa 1 2 1-0
3. SKM Zastal Zielona Góra 1 1 0-1
4. MKS Pruszków 1 1 0-1

Najlepsi strzelcy po I dniu turnieju:
1. Dariusz Wyka (MKS Znicz Jarosław) - 25
2. Bartłomiej Ciechociński (KKS Novum Lublin) - 20
3. Piotr Knowa (STK Wilki Morskie Szczecin) - 19
4. Michał Pietrzak (TKM Włocławek) - 19
5. Filip Matczak (SKM Zastal Zielona Góra) - 19
6. Jakub Karolak (KKS Novum Lublin) - 18
7. Jarosław Zyskowski (WKS Śląsk Wrocław) - 17
8. Andrzej Urban (MKS Znicz Jarosław)- 17
9. Tomasz Bodziński (WKS Śląsk Wrocław)- 16
10. Aleksander Machowski (MKS Polonia Warszawa) - 15

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (2):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×