Czarni i Anwil wygrywają

Anwil Włocławek kontynuuje passę zwycięstw w spotkaniach sparingowych. Tym razem "Rottweilery" bez najmniejszych problemów pokonały AZS Koszalin - 89:67. Także koszykarze Energi Czarnych Słupsk prezentują dobrą formę. Podopieczni Andreja Podkovyrova okazali się lepsi od Victorii Górnik Wałbrzych - 103:88.

Patryk Kurkowski

Koszykarze Energi Czarnych Słupsk w spotkaniu sparingowym pokonali tym razem Victorię Górnik Wałbrzych 103:88. Losy tego pojedynku rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie. Podopieczni Andreja Podkovyrova zagrali niezwykle skutecznie w ataku i to sprawiło, że to oni triumfowali w tym meczu.

Kolejne zwycięstwo odnieśli gracze Anwilu Włocławek. Gracze Dariusza Szczubiała jedynie w pierwszej odsłonie walczyli z ekipą Zmago Sagadina jak równy z równym. Kolejne dwie partie to już całkowita dominacja na parkiecie włocławian. Ostatnią kwartę wygrali Akademicy, ale nie było już mowy o wygranej.

Energa Czarni Słupsk - Victoria Górnik Wałbrzych 103:88 (30:13, 26:21, 21:26, 26:28)

Anwil Włocławek – AZS Koszalin 89:67 (24:26, 25:10, 22:8, 18:23)

Anwil: Wołoszyn 17, Miller 16, Brkić 14, Koszarek 10, Henderson 9, Paravinja 9, Boylan 5, Gabiński 5, Modrić 4.

AZS: Bradford 21, Arabas 11, Swanson 10, Reese 6, Diduszko 5, Łuszczewski 5, Callahan 4, Grys 3, Korytek 2.