I liga koszykarzy: Wymęczone zwycięstwo Polfarmexu (wynik)

W jedynym niedzielnym spotkaniu sporo kłopotów z beniaminkiem z Jaworzna miał Polfarmex Kutna. Ostatecznie jednak goście odnieśli czwarte zwycięstwo w sezonie.
Patryk Neumann

MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno - Polfarmex Kutno 65:70 (15:28, 24:4, 10:26, 16:12)

MC KiS: Wróbel 18, Gospodarek 16, Kwiatkowski 15, Janiak 10, Jędros 2, Przyborowski 2, Szłapka 2, Grochowski 0, Madziar 0.

Polfarmex: Glabas 18, Bartosz 15, Jakóbczyk 15, Mazur 13, Kulon 4, Rduch 3, Sikora 2, Dłuski 0, Garbacz 0, Pabian 0.

Polub Koszykówkę na Facebooku
Komentarze (9)
  • fanbasketu Zgłoś komentarz
    mecz okiem kibica .nastroje bardzo zmienne .fajna gra w pierwszej kwarcie , w której Bartosz żądził .druga fatalna w wykonaniu zmienników .chyba w przerwie trener użył mocnych słów do
    Czytaj całość
    zawodników bo w trzeciej grali dobrze , by znów żle grać w końcówce. wymęczone zwycięstwo , ale jak na pretendenta to bardzo słabo.czyżby chłopaki po meczu z wilkami za mocno uwierzyli w swoje gwiazdorstwo .kolejny raz słabo Sikora .za dużo rzutów za trzy mimo dobrych pozycji .jak nie siedzi to chyba nie rzucamy .lepsze akcje pod kosz za dwa . brawo za świetną grę dla Kwiatkowskiego .
    • method man Zgłoś komentarz
      ...Gospodarek...dobry jest. A swoją drogą ile tam punktów ten kutnowski MVP dziś zdobył?:)I wogole mecz okiem kibica niech ktoś podrzuci..
      • Jose Mourinho Zgłoś komentarz
        Odważny trener Jaworzna, który wierzy, że spokojnie się utrzymają. Faktycznie trzeba się ich obawiać w walce o to 13 miejsce. Bilans 0-7 nie jest nie do zrobienia, skoro takie Kutno ledwo
        wygrało. Fakt II kwarta, ale w drugiej połowie gdy opanowali sytuację to spodziewałem się, że wyraźniej wygrają.
        • adorato Zgłoś komentarz
          Majkel??
            No niezle niezle:) Widze,że Majkel przyszalal heh,to było nieuniknione,brawo Majkel będą z Ciebie ludzie;)
            • cyzbyarek Zgłoś komentarz
              Dla mnie największym zaskoczeniem (oprócz wyniku II kwarty) jest 7 min. Dłuskiego. Kontuzja czy słaba forma?
                no barakuda przecierałem oczy.... myślałem, że słaby początek macie już za soba:)
                • barakuda Zgłoś komentarz
                  Nie wiem co mieli w głowach nasi zawodnicy przegrywając II kwartę w takim stosunku. Nie wiem i pewnie nie chce wiedzieć. Kompletny brak koncentracji albo po prostu głupota. IV kwarta w
                  mniejszym stopniu ale tez odpuszczona / głupie straty /. Dwa punkty zaliczone ale styl niestety nie cieszy.