Piątka 4. kolejki Tauron Basket Ligi

Portal SportoweFakty.pl prezentuje zestawienie pięciu zawodników, którzy w naszej ocenie swoją postawą na parkiecie zasłużyli na miejsce w Piątce 4. kolejki Tauron Basket Ligi.

Jacek Konsek
Linas Lekavicius (Polpharma Starogard Gdański) [1] -33 minuty, 13 pkt, 6 as, 3 zb
Lekavicius poprowadził Polpharmę do pierwszej wygranej w sezonie Lekavicius poprowadził Polpharmę do pierwszej wygranej w sezonie
Polpharma dopiero w 4. kolejce odniosła pierwsze zwycięstwo. Farmaceuci przez trzy kwarty kontrolowali wydarzenia na parkiecie w meczu przeciwko Asseco Gdynia, choć ostatecznie wygrali tylko 63:61. Jednym z najlepszych zawodników na parkiecie był Linas Lekavicius, który zdobył 13 punktów i rozdał sześć asyst. 28-letni Litwin wyrasta na pierwszoplanową postać Kociewskich Diabłów. W trzech meczach notuje średnio 6,3 asysty.
Kto zasłużył na miano zawodnika 4. kolejki TBL?