NCAA: Wygrana Gonzagi, porażka Liberty

W weekend kolejne spotkanie w lidze NCAA rozegrali Przemysław Karnowski i Tomasz Gielo. Niestety zespoły Polakó grały ze zmiennym szczęściem.

Stanisław Grabowski

Przemysław Karnowski w starciu przeciwko Loyoli na parkiecie spędził 23 minuty. W tym czasie zdobył 7 punktów (3/5 za 2, 1/2 za 1) oraz zanotował 6 zbiórek (4 w ataku), 1 blok, 1 asystę, 2 straty i popełnił 1 przewinienie osobiste. Ostatecznie Gonzaga Bulldogs (16-3) pokonała rywali 82:72 prowadząc do przerwy 42:33.

Niestety gorzej powiodło się Liberty Flames (8-11), którzy przegrali z High Point Panthers 70:76 pomimo prowadzenia 34:33 po dwudziestu minutach. Tomasz Gielo rzucił 12 punktów (2/4 za 3, 2/4 za 2, 2/2 za 1). Dodatkowo nasz skrzydłowy zebrał 6 piłek z tablic, a także zapisał na swoim koncie 3 asysty, 3 straty.

Następne spotkanie w najbliższą środę rozegra nasz skrzydłowy przeciwko Longwood Lancers.

NCAA: Piętnaste zwycięstwo drużyny Karnowskiego