AZS UMCS Lublin kompletuje skład. Nową zawodniczką Aldona Morawiec

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

[tag=17775]AZS UMCS Lublin[/tag] rozpoczął podpisywanie kontraktów przed nadchodzącym sezonem TBLK. Z Rybnika do Koziego Grodu przenosi się [tag=29409]Aldona Morawiec[/tag].

W AZS UMCS będą też występować Natalia Mrozińska i Aneta Kotnis. - Zarówno Aldona, jak i Natalia mają szansę zostać ważnymi ogniwami AZS UMCS. Będziemy chcieli, żeby odegrały w zespole znaczącą rolę, ale żadna dziewczyna na pewno nie odda im za darmo minut. Teraz obie będą musiały ciężką pracą na treningach udowodnić, że zasługują na grę - powiedział na łamach Dziennika Wschodniego Krzysztof Szewczyk, nowy trener lubelskiego zespołu. [ad=rectangle] Morawiec w ubiegłym sezonie w barwach Basketu ROW Rybnik zdobywała średnio 4,1 pkt i 1,5 zb na mecz. Mrozińska występowała w Wilkach Morskich Szczecin - 4,3 pkt i 2 zb na spotkanie. Kotnis (również Wilki Morskie) notowała średnio 3,9 pkt i 2,5 zb na mecz.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Blisko gry w ekipie beniaminka TBLK są Katarzyna Trzeciak, Paulina Misiek i Jessica Duleba.  Ważne kontrakty w Lublinie mają natomiast Katarzyna Furdak, Paulina Antczak, Grażyna Witkoś i Monika Skrzecz.

Źródło: Dziennik Wschodni

Źródło artykułu: