Rozgrywający zostaje w Warszawie

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Beniaminek I ligi bliski jest skompletowania kadry na najbliższy sezon. W nowych rozgrywkach w szeregach Legii ponownie ujrzymy 25-letniego rozgrywającego.

Rafał Holnicki-Szulc jak dotąd występował tylko w klubach na Mazowszu: w Polonii 2011 Warszawa, SKK Siedlce czy PWiK Piaseczno. W ostatnim sezonie 25-letni gracz reprezentował barwy Legii Warszawa, z którą awansował na zaplecze Tauron Basket Lidze. W poprzednich rozgrywkach Holnicki-Szulc notował średnio 6,1 punktów oraz 5,2 asyst na spotkanie. [ad=rectangle] W drużynie z Warszawy na kolejny sezon pozostali również: Michał Świderski, Damian Zapert, Bartłomiej Ornoch, Andrzej Paszkiewicz, Arkadiusz Kobus, Bartłomiej Bojko oraz Damian Cechniak. Nowymi twarzami w szeregach Legii będą: Cezary Trybański (AZS Koszalin), Michał Aleksandrowicz (MKS Znicz Basket Pruszków), Mateusz Bierwagen (Astoria Bydgoszcz) i Michał Kwiatkowski (KS Spójnia Stargard Szczeciński).

Czy Rafał Holnicki-Szulc będzie pierwszym rozgrywającym Legii?
Czy Rafał Holnicki-Szulc będzie pierwszym rozgrywającym Legii?

Do zamknięcia składu włodarzom z Warszawy brakuje już tylko jednego zawodnika na pozycję numer 4. Nazwisko nowego gracza poznamy w najbliższym czasie. Czy Legia będzie w stanie walczyć o czołowe lokaty w rozgrywkach?

[b]Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

[/b]

Źródło artykułu: