Mija 10 lat od najbardziej niesamowitych 35 sekund w historii NBA (wideo)

Dokładnie 10 lat temu, 10 grudnia 2004 roku [tag=8180]Tracy McGrady[/tag] dokonał rzeczy niebywałej. W 35 sekund zdobył 13 punktów. Zobaczcie jeden z najbardziej niesamowitych fragmentów w historii NBA.

Jacek Konsek

Niesamowity wyczyn Tracy'ego McGrady'ego miał miejsce w czasie meczu z San Antonio Spurs. "T-Mac" zdobył w sumie 33 punkty, a Rakiety wygrały 81:80. McGrady zakończył ten sezon ze średnią 25,7 punktu na mecz. Houston co prawda awansowali do play off, lecz odpadli już w pierwszej rundzie, przegrywając z Dallas Mavericks 3:4.

Czy w NBA ktoś powtórzy niesamowity wyczyn McGrady'ego?