NCAA: Zwycięstwo na koniec roku Karnowskiego

W poniedziałek w nocy ostatnie spotkanie w 2014 roku na parkietach w uniwersyteckiej lidze NCAA rozegrał Przemysław Karnowski.

Stanisław Grabowski

Gonzaga Bulldogs pokonała San Diego 60:48, a losy spotkania rozstrzygnęły się do przerwy, kiedy to było 35:20. Przemysław Karnowski w ciągu 27 minut spędzonych na parkiecie zdobył 8 punktów (3/6 za 2, 2/3 za 1) i zanotował także 8 zbiórek (3 w ataku), 2 asysty, 1 przechwyt. 15 oczek dodał jego klubowy kolega Kyle Wiltjer. Na chwilę obecną ekipa Polaka notuje bilans 13-1. Drużyna naszego centra kolejny mecz rozegra już w 2015 roku (3 stycznia).

Niestety gorzej wypadł zespół Sacred Heart Pionees, który przegrał z Brown 76:79. Filip Nowicki grając z ławki rzucił 2 punkty (1/1 za 2) oraz dołożył 1 zbiórkę. Nasz rodak zagrał 10 minut w tym pojedynku.