Zespół Kelatiego gorszy od Barcelony

UCAM CB Murcia długo prowadziła z FC Barceloną, ale na finiszu lepsza okazała się ekipa z Katalonii, która wygrała 82:74. Thomas Kelati po raz kolejny zagrał słabe zawody.

Karol Wasiek
Były zawodnik PGE Turowa Zgorzelec na parkiecie spędził zaledwie osiem minut. W tym czasie gracz nie oddał żadnego rzutu, notując zaledwie jedną zbiórkę. Fotis Katsirakis nie za bardzo widzi w rotacji meczowej i było to kolejne spotkanie, które Thomas Kelati nie zaliczy do udanych.

UCAM CB Murcia przez ponad trzy kwarty prowadziła z FC Barceloną, ale w ostatniej odsłonie do głosu doszli goście, którzy wygrali 21:11. Ekipę z Katalonii do sukcesu poprowadził Ante Tomić, autor 17 punktów. 11 oczek dołożył Alex Abrines, a 10 - Pau Ribas.

Dla zespołu Xaviera Pascuala to drugie zwycięstwo w krótkim odstępie czasu. W piątek jego podopieczni pokonali na własnym parkiecie Stelmet BC Zielona Góra.

Barcelona jest jedną z pięciu drużyn, która nie poniosła porażki w tym sezonie.