Hiszpania: 11 punktów Thomasa Kelatiego

Drugie zwycięstwo w lidze hiszpańskiej odniosła ekipa UCAM CB Murcia, w której występuje Thomas Kelati. Zespół rozgromił na własnym parkiecie [tag=8834]Bilbao Basket[/tag] 96:68. To spora niespodzianka!

W tym artykule dowiesz się o:

Przed tym spotkaniem Bilbao Basket na swoim koncie miało trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Podopieczni Fotisa Katsirakisa spisywali się bardzo dobrze na początku obecnego sezonu i byli faworytem starcia z UCAM CB Murcia.

Do przerwy wszystko szło zgodnie z przedmeczowymi przewidywaniami. Bilbao prowadziło 45:43 i wydawało, że się zespół odniesie czwarte zwycięstwo w sezonie.

W trzeciej kwarcie rozpoczął się jednak koncert gospodarzy, którzy świetnie spisywali się po obu stronach parkietu. Wygrana ta część meczu aż 28:14 pozwoliła realnie myśleć o końcowym triumfie.

W ostatniej odsłonie gospodarze kontynuowali swój festiwal. Świetnie rzucali z dystansu (14/25 w całym meczu) i ostatecznie pewnie pokonali Bilbao Basket 96:68.

Bardzo przyzwoity występ zanotował Thomas Kelati, który w ciągu 22 minut na parkiecie zdobył 11 punktów (1/2 za dwa, 3/6 za trzy).