Francja: świetny mecz Aarona Cela!

Zdjęcie okładkowe artykułu:

Aaron Cel w sobotę rozegrał najlepsze spotkanie w obecnym sezonie. Reprezentant Polski był najlepszym strzelcem drużyny BCM Gravelines-Dunkerque, która rozgromiła na własnym parkiecie Orleans Loiret Basket 99:57.

Czekaliśmy na taki występ Aarona Cela. Reprezentant Polski, który nie ma łatwej sytuacji w zespole BCM Gravelines-Dunkerque, zdobył w spotkaniu z Orleans Loiret Basket 19 punktów, trafiając 7 z 11 rzutów z gry.

Warto jednak w tym momencie dodać, że skrzydłowy miał 100-procentową skuteczność w rzutach z dystansu (5/5). Taki wynik robi wrażenie. To dla niego najlepszy mecz w tym sezonie.

Cel był najlepszym strzelcem w drużynie, która nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem Orleans Loiret Basket 99:57. Gospodarze już do przerwy prowadzili różnicą 21 punktów. W kolejnych minutach spotkaniach stopniowo podwyższali przewagę.

BCM Gravelines-Dunkerque z bilansem 4:5 zajmuje dwunaste miejsce w lidze francuskiej. Liderem jest AS Monaco, były klub Aarona Cela.

BCM Gravelines-Dunkerque - Orleans Loiret Basket 99:57 (28:18, 25:14, 23:10, 23:15)

Czy Aaron Cel w ciągu trzech lat wróci do PLK?