Świetne informacje z Litwy. Trenerowi Budzinauskasowi usunięto nowotwór

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / GTK Gliwice / Ryszard Jędrzejewski / Na zdjęciu: Mindaugas Budzinauskas
Materiały prasowe / GTK Gliwice / Ryszard Jędrzejewski / Na zdjęciu: Mindaugas Budzinauskas
zdjęcie autora artykułu

Trwa walka Mindaugasa Budzinauskasa z problemami onkologicznymi. Trener Kinga Szczecin ma za sobą długą operację, podczas której lekarze usunęli nowotwór.

"Świetne informacje z Litwy! Trener Budzinauskas jest już po ciężkiej operacji, która trwała 6 godzin. Operacja zakończyła się sukcesem. Z organizmu trenera usunięto nowotwór i czeka go teraz dalsza część leczenia oraz powrót do pełni sił" - przekazał King Szczecin w mediach społecznościowych.

Z uwagi na problemy onkologiczne, Mindaugas Budzinauskas w tym sezonie poprowadził szczeciński zespół tylko w dwóch meczach (wygranym z Miastem Szkła Krosno i przegranym z Polpharmą Starogard Gdański). Większość czasu trener spędził w swojej ojczyźnie. Kłopoty nie pozwały mu bowiem na regularną pracę w klubie.

- Ja tylko życzę, żeby trener swój prywatny mecz zagrał do końca i żeby wygrał wysoko. Czekamy na stały powrót trenera do Szczecina - powiedział przed kilkoma dniami Krzysztof Król, właściciel szczecińskiego klubu.

King w tym sezonie wygrał cztery z pięciu spotkań w Energa Basket Lidze. Z 13 punktami na koncie zajmuje 10. miejsce w ligowej tabeli.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (2)
stg
16.12.2018
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Super informacja, życzę Budzikowi szybkiego powrotu do zdrowia.  
avatar
Sartre
15.12.2018
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Gdyby wygrał 4 z 5-u spotkań to nie byłoby tak źle panie dziennikarz ale wtedy miałby 9 punktów a nie 13 jak pan piszesz. Niestety oprócz 4 zwycięstw zaliczyliśmy też 5 porażek z tego 3 ostatni Czytaj całość