Gorąco w polskiej lidze. Tam będą kolejne transfery!

Kilka ruchów kadrowych w PLK - w przerwie na mecze reprezentacji Polski - już było, ale to nie koniec! Karuzela transferowa trwa w najlepsze. Są rozmowy, negocjacje, gorące analizy. Sprawdzamy, gdzie zajdą zmiany.

Karol Wasiek
Karol Wasiek

Zmiany w Toruniu, walka o Chorwata

Zaczynamy od najświeższej informacji w kontekście Twardych Pierników Toruń. Dziennikarz "Gazety Pomorskiej" Joachim Przybył podał, że klub jest bardzo blisko pozyskania chorwackiego rozgrywającego. To 29-letni Rogo Rogić, który ostatnio występował w węgierskim Szolnoki Olajbanyasz (rywalizował przeciwko Legii Warszawa w FIBA Europe Cup). To reprezentant kraju, który grał w meczach ze Słowenią i Finlandią w ramach eliminacji do MŚ 2023 (w obu spotkaniach po 5 punktów). Wydaje się, że ogromną rolę w tym transferze miał trener Ivica Skelin, który jest rodakiem Rogicia. To on ma teraz "wejść w buty" Maurice'a Watsona, ten swoją karierę będzie kontynuował w Izraelu. Warto dodać, że 29-latkiem mocno interesował się zespół GTK Gliwice, który też złożył mu konkretną ofertę.

Bilans Twardych Pierników: 9:3

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Mistrzem Polski w sezonie 2021/2022 będzie...?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Koszykówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (1)
  • Asphodell Zgłoś komentarz
    Rogic ma na imię Roko nie Rogo i już oficjalnie został twardzielem. Pozostaje wierzyć w nos trenera i życzyć samych sukcesów. Zastąpić MO będzie mu bardzo trudno.