Dziękujemy, że byli Państwo z nami. Już jutro następne mecze polskich zespołów w FIBA Europe Cup. Grać będą Anwil Włocławek i ponownie Arged BMSlam Stal. Zapraszamy serdecznie na nasze relacje LIVE

Ostatecznie "Stalówka" zwycięża i ma bilans 2-0 w Pucharze Europy FIBA! Jest już pewna awansu do następnego etapu rozgrywek

Co to była za końcówka spotkania! Prawdziwy thriller w "bańce" we Włocławku

WYKRĘCIŁA SIĘ PIŁKA Z KOSZA PRZY RZUCIE ZA TRZY SPORTINGU! ARGED BMSLAM STAL TRIUMFUJE 85:83!

Jest przerwa dla Portugalczyków. Piłka będzie w polu ataku

Trafia drugi, ale teraz to Sporting ma piłkę i szansę nawet na zwycięstwo!

Pudłuje pierwszy rzut...

Chris Smith faulowany. Amerykanin na linii

Shakir Smith chciał spudłować, ale trafia także drugi rzut wolny. Milicić prosi o przerwę, końcówka spotkania. Co za emocje!

Garbacz pudłuje... dwa razy z linii! I fauluje Polak, Sporting ma dwa wolne

Garbacz faulowany. Musi Sporting faulować! "Stalówka" o krok od zwycięstwa!

Trey Kell! Baaardzo ważne punkty

Ale mecz! Sporting wraca z zaświatów... Pedro Catarino trafił z dystansu, wcześniej Portugalczycy oddali też celny rzut spod kosza

Sporting pudłuje z dystansu, wiedzą Portugalczycy, że kończy im się czas. Stal gra długo

O to chodziło. Trey Kell wymusza faul, wchodząc pod kosz. Ale trafia tylko jeden na dwa wolne

Shakir Smith za TRZY. Czwarty taki rzut Sportingu z rzędu. Topnieje przewaga ostrowian

Trzy razy za trzy z rzędu Sporting...

James Ellisor zza łuku. Igor Milicić prosi o przerwę. Trzeba teraz ustabilizować grę

Pierwsze punkty Portugalczyków w czwartej kwarcie

Green jest fantastyczny. Wchodzi pod kosz, mija rywali i zdobywa dwa punkty. "Stalówka" coraz bliżej zwycięstwa, które da im awans

Bang! Green do Lindboma, Fin przymierzył z rogu boiska i najwyższe prowadzenie ostrowian

Green rozpoczyna czwartą odsłonę od akcji z faulem

27:16 w trzeciej kwarcie dla Arged BMSlam Stali! Polacy znacząco się poprawili

Jakub Garbacz bez wahania, oddaje rzut za trzy i go trafia! "Stalówka" już z okazałą zaliczką

Czy podoba ci się gra Arged BMSlam Stali?

Green tym razem bliżej kosza, a Arged BMSlam Stal ma inicjatywę

Przewinienie techniczne Joao Fernandes.

Taurean Green! Wyprowadził rywala w pole i przymierzył zza łuku. Ławka "Stalówki" w euforii

Remis! Mecz walki. Będzie się działo po przerwie! Wracamy za 15 minut

Końcówka drugiej kwarty, 26 sekund do jej zakończenia. Trener Sportingu bierze czas

Wraca "Stalówka! Garbacz zza łuku. Szybko i skutecznie!

Waleczny Ogden. To jest to! Dwa punkty spod kosza

Faulował niesportowo teraz Mark Ogden

Ogden punktuje po zbiórce w ataku. A Kell trafia po przechwycie i podaniu Garbacza. Brawo!

Igor Milicić prosi o następną przerwę

James Ellisor na fali. Przechwyt, kontra, łatwe punkty. Ma on 12 punktów, a Stalówka traci do rywali... osiem

Fatalnie teraz. Trafia z faulem Joao Fernandes, podkoszowy dorzuca też próbę z linii

Travante Williams, lider Portugalczyków, celnie zza łuku. Odpowiada jednak Chris Smith. Ważny moment!

Kto wygra mecz?

Pudłuje Garbacz, Sobin fauluje w ataku. "Stalówka" z problemami, ale mecz wciąż jest na styku

Taurean Green za trzy. Ważny rzut rozgrywającego

Trey Kell przedostaje się na linii rzutów wolnych. Przymierzył dwukrotnie. Stal ma w drugiej kwarcie 6 punktów - wszystkie z wolnych

James Ellisor ponownie z dystansu, ma już osiem punktów

Ogden z linii, jak na razie tylko tak punktuje Arged BMSlam Stal w tej kwarcie

Igor Milicić reaguje, bierze przerwę

Micah Downs zza łuku... Kryzys Polaków

Sporting odpowiada i ma już kolejny atak po pudle Florence'a

Mark Ogden faulowany przy próbie wsadu, pierwsze punkty dla Stali w drugiej kwarcie

James Ellisor trafia za trzy i mamy remis

Pudło Stali, skuteczny Sporting. Jest ciekawie

Ile punktów zdobędzie Jakub Garbacz?

Poślizgnął się Florence, Ogden musiał oddawać trudny rzut. "Stalówka" prowadzi po 10 minutach pięcioma punktami

Florence i to znów za trzy! Wchodzi na obroty Amerykanin

James Florence z dystansu. W swoim stylu!

Wchodzą Mark Ogden i James Florence

Sobin przełamuje niemoc i kończy serię 10-0 rywali

Claudio Fonseca niepilnowany pod koszem, trafia za dwa. W ataku znowu fauluje... Lindbom. Wściekły Igor Milicić zdejmuje Fina z parkietu

Lindbom fauluje w ataku

Pudła zawodników "Stalówki", skuteczny jest za to Sporting. Seria 8-0

Sporting Lizbona odrabia lekcję, Portugalczycy lepiej w obronie i niwelują straty

John Fields w odpowiedzi 2+1

Smith faulowany przy rzucie z dystansu, Amerykanin trafia dwa wolne. "Stalówka" zaczyna świetnie!

Chris Smith celnie z półdystansu i Arged BMSlam Stal powiększa przewagę. Jeszcze błąd Portugalczyków, piłka dla ostrowian

GARBACZ! Polak trafia z dystansu... z faulem! Cztery punkty z tej akcji, Kuba ma już dziewięć

Garbacz zaczyna od mocnego uderzenia! Teraz zza luku

Trafia również Sporting i to od razu za trzy

Jakub Garbacz ścina pod kosz, trafia i otwiera wynik meczu

Gracze już na parkiecie. Zaczynamy! "Stalówka" walczy o historyczny awans

Trener Igor Milicić jest niepokonany na ławce trenerskiej Arged BMSlam Stali. Ma bilans 6-0 w Energa Basket Lidze i 1-0 w Pucharze Europy FIBA. 44-latek objął drużynę w grudniu

Także dziś awans zapewnić może sobie już Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski! Stanie się tak w przypadku, kiedy Polacy pokonaliby Sporting Lizbona

Pierwszy dzisiejszy mecz w grupie C zakończył się zwycięstwem Ironi Ness Ziona 90:73. Izraelski zespół pokonał Szolnoki Olajbanyasz i z bilansem 2-0 plasuje się na czele tabeli. Ironi jest już wręcz pewne awansu do następnego etapu Pucharu Europy FIBA.

Przy korzystnych wynikach Arged BMSlam Stal już dziś może świętować awans do kolejnej fazy FEC!

W pierwszych meczach Stal ograła Szolnoki Olajbanyasz 90:80, z kolei Sporting przegrał z Ironi Ness Ziona 81:86

Czas na drugi mecz Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski w FIBA Europe Cup - tym razem podopieczni Igora Milicicia zmierzą się z portugalskim zespołem Sporting Lizbona