Już o godzinie 18:00 mecz Anwil Włocławek - Fribourg Olympic - zapraszamy na relację live na WP SportoweFakty

Kell zdobył osiem z dziesięciu ostatnich punktów dla Stali - łącznie uzbierał ich 17, co dało mu miano najskuteczniejszego zawodnika meczu

Koniec! Kell bohaterem, a Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski kończy "bańkę" jako zespół niepokonany! GRATULACJE!

Kell bohaterem Stali! Już nic złego się nie może wydarzyć

Przerwa dla Ironi Ness Ziona

Kell wymusza przewinienie, trafia dwa rzuty wolne

Sobin wymusza przewinienie w ataku! Jest dobrze!

Odważnie i skutecznie, czyli Szymon Ryżek!

Cornelius z drugą "trójką", będą emocje do końcowej syreny

Przechwyt Greene'a, a kolejne punkty zdobył Kell - jest oddech!

W końcu punkty Stali - niemoc przełamał Kell

Już tylko dwa punkty zostały z przewagi Stali po skutecznej akcji Dunne'a

Czy Arged BMSlam Stal dowieźie prowadzenie do końca?

Ekipa z Izraela notuje serię 14:0! I niespodziewanie emocje ponownie sięgnęły zenitu

Strata Florence'a i jego faul niesportowy - zupełnie posypała się Stal

Cornelius z dystansu. Niewiarygodna powtórka z rozrywki...

Trafia Carreira - to już seria 10:0 ekipy z Izraela

Przypomnijmy, że w czwartek Stal prowadziła ze Sportingiem 79:61 na 8 minut przed końcem, a była o rzut od porażki...

Seria punktowa Ironi Ness Ziona trwa - przewaga Stali zmalała do 10 punktów

Faul niesportowy Mokrosa na cztery punkty zamienił Carreira

Trzeci "daszek" do ekipy z Izraela - tym razem ukarany trener Brad Greenberg

Niestety piąte przewinienie popełnił Jakub Garbacz

Stal gra mądrze i kontroluje wynik. Oby tak do końca

Green do Ogdena - tak ruszył wynik w czwartej kwarcie

Przez pierwszą minutę wynik nie drgnął, a to... mimo wszystko dobra wiadomość dla Stali

Czy Arged BMSlam Stal da się dojść w czwartej kwarcie?

Gracze Stali mają 13/28 zza łuku i ten element jest kluczowy na ten moment

Trzecia kwarta za nami. Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski zdecydowanie bliżej wygranej i pierwszego miejsca

Rywale trafiają z linii rzutów wolnych i ponownie udało im się odrobić nieco strat do Stali

"Siedzi" dziś rzut ostrowianom - tym razem z dystansu trafił Mokros

Worek z punktami rozsypał się po obu stronach - dobry fragment w Stali notuje Sobin

Miller poszedł za ciosem i przymierzył drugi raz z rzędu

Rzutem zza łuku odpowiada też Miller - to dopiero trzecie dystansowe trafienie ekipy z Izraela

Ręka Florence'a coraz bardziej gorąca - czwarta "trójka" na jego koncie

Ironi Ness Ziona ewidentnie łapie rytm, za to Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski jak gdyby coraz bardziej rozluźnione. Lekcja z meczu ze Sporting Lizbona chyba nie do końca odrobiona

Rywale odpowiedzieli jedną akcją pięciopunktową...

Florence z dystansu! 11 "trójka" Stali

Szkoda takich punktów - Miller z akcji, Angola efektownie po przechwycie

Aż niemożliwe - Garbacz 3/3 z linii

Angola najpierw popełnił przewinienie na Garbaczu przy próbie rzutu zza łuku, a dodatkowo otrzymał "daszka" za protesty

Stal ponownie największe problemy ma z rzutami wolnymi - 4/9 w tym elemencie

Lindobom z dystansu, Mokros z dystansu, a gracze Ironi mocno sfrustrowani

Selden źle wszedł w drugą połowę... Stal dostała gratisowy rzut wolny

Zaczynamy drugą połowę - przypomnijmy, że stawką meczu jest pierwsze miejsce w grupie

Czy Arged BMSlam Stal będzie niepokonana we włocławskiej "bańce"?

Z meczu na mecz rozkręca się też James Florence - powracający po kontuzji amerykański snajper gra coraz pewniej i odważniej. Po pierwszej połowie w jego linijce statystycznej znalazło się 10 punktów, 3 zbiórki i 3 asysty

Pomimo 11 strat, to Stal w pełni kontroluje wynik - 8/16 z dystansu ma w tym swój duży udział

Druga kwarta za nami, Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski w tej części trafił aż siedmiokrotnie zza łuku dzięki czemu prowadzi 51:34!

Kolejna "trójka" Mokrosa! Stal ma +19!

Florence z baaardzo dalekiego dystansu trafia za trzy punkty

Doskonale na wszystko zareagował Mokros, który przymierzył z dystansu

Igor Milicić zwrócił uwagę swoim zawodnikom, żeby nie wdali się w "zaczepki" rywali i spokojnie dalej kontrolowali mecz

Fatalne zachowanie Tala Dunne'a, który solidnym barkiem potraktował Jarosława Mokrosa. Zawodnik izraelskiego zespołu miał jeszcze pretensje o gwizdek. Bez komentarza

Dobry fragment: przechwyt, asysta, wymuszony faul i dwa rzuty wolne

Swoje punkty ma też i Ryżek

Carreira ponowił swoją akcję i wykończył ją z faulem

Przerwa dla Ironi Ness Ziona

Ależ fragment stali! Kapitalny alley-opp Ogdena po asyście Greene'a i dodatkowo "trójka" Garbacza!

Jest i skuteczny rzut zza łuku Florence'a

Garbacz po raz drugi w meczu trafia z dystansu! Najlepsza odpowiedź na strefę rywali

Dwa proste błędy Stali i rywale są już tuż, tuż po akcji 2+ Trockiego

Wymiana "trójek" - na trafienie Greena odpowiedział Angola

Smith schował się przy końcowej linii, gdzie dostrzegł go Mokros

Trey Kell ma 7 punktów (3/3 z gry), 2 asysty, zbiórkę i przechwyt - to aktualnie najlepszy gracz meczu

1/6 zza łuku i 5 strat - to największe mankamenty graczy Stali

Pierwsza kwarta za nami. Carreira skuteczną akcją zmniejszył straty rywali do 6 punktów

Dużo błędów i nieskutecznych rzutów, zatem wynik zastygł

Tym razem Kell asystuje, Lindbom trafia z półdystansu... tuż przed syreną oznaczającą koniec czasu akcji

Pędzi Stal do przodu - z półdystansu trafia Kell i ostrowianie są +10!

Garbacz z narożnika i pierwsza "trójka" na koncie Stali

Początek meczu należy do Kella, ten efektownie pofrunął nad obręczą

Po dłuższej nieobecności punkty dla ekipy z Izraela - Selden efektownie pod kosz

Ostrowianie atakują "pomalowane" i wymuszają faule - teraz na linii Kell

Rzuty wolne zmorą ostrowian - Sobin nie wykorzystuje żadnej z dwóch prób

Dobry początek Kella - teraz udane wejście pod kosz

Stal zaczęła od bloku Kella i punktów Sobina

Igor Milicić zdecydował się na korektę w pierwszej piątce - pojawił się w niej James Florence zamiast Chrisa Smitha

Punktualnie o 15 rozpocznie się ostatni dzień "bańki" we Włocławku - stawką meczu Ironi Ness Ziona - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski pierwsze miejsce w grupie i rozstawienie w kolejnej rundzie

Kto wygra mecz?

Podopieczni Igora Milicicia pokonali kolejno Szolnoki Olajbanyasz (90:80) i Sporting Lizbona (85:83)

Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski wygrał swoje dwa pierwsze mecze w "bańce" FIBA Europe Cup i ma już pewny awans do kolejnej fazy rozgrywek