• 16 : 24
  • 21 : 24
  • 20 : 20
  • 12 : 18

Anwil kończy "bańkę" z bilansem 1:1. Na szczęście wynik tego meczu nie miał znaczenia dla losów awansu do kolejnej fazy FIBA Europe Cup

Anwil finalnie przegrywa aż 69:86 i trzeba powiedzieć, że był drużyną zdecydowanie słabszą

-14 na minutę przed końcem - we włocławskiej Hali Mistrzów nic się już wydarzyć nie może

Zamojski z dystansu po asyście Dykesa

Minuta za nami, a na tablicy wyników zmieniło się nie wiele

Przerwa dla Anwilu Włocławek

Czy Anwil zdoła wrócić?

3 minuty i 12 sekund - tyle czasu zostało włocławianom

Przerwa dla Fribourg Olympic

Kolejna strata zamieniona na punkty przez rywali - tylko cud może uratować Anwil

Anwil ponownie miał szansę ale... kroki popełnił Almeida, a "trójką" popisał się Morris

Wrócił na boisko Almeida i szybko zaznaczył swoją obecność punktami

To co nie udało się zawodnikom Anwilu, udało się Cotture

Niestety kolejne dwie akcje Anwilu zmarnowane - najpierw pudło Mielczarka z dystansu, potem strata Dykesa

Trwa dłuższa narada sędziów, stąd przerwa w grze

Stanął wynik, Anwil miał kilka swoich szans ale nie potrafi dopaść rywali

Aktywny Mielczarek, skuteczny Dykes - ponownie Olympic wydaje się być w zasięgu

Przechwyt Mielczarka w połączeniu z faulem niesportowym Garretta - skrzydłowy bezbłędny na linii rzutów wolnych

Dykes szarpnął na finiszu, Jones pokazał, że formę ma niezłą - to chyba w nich ostatnia nadzieja Anwilu jeśli chodzi o ofensywę. Pytanie co z obroną?

Czy udany zryw na finisz trzeciej kwarty będzie miał przełożenie na decydującą część? Anwil przegrywa 57:68 po 30 minutach gry

Gravet za trzy, Gravet z akcją 2+...

Ależ odpowiedź gości na pogoń Anwilu - seria ośmiu punktów z rzędu i rywale mają już +14

Barnette ponownie i rywale ponownie mają dwucyfrową przewagę

Było już tylko -6, ale Barnette odpalił "trójkę"

Jones pokazuje, jak doskonale potrafi dominować pod koszami

Lichodiej dziś w końcu skuteczny i aktywny - na jego koncie już 10 punktów

O ile poprawiła się nieco ofensywa Anwilu, o tyle obrona nadal nie stanowi problemu dla rywali

Dykes ponownie bezbłędny na linii rzutów wolnych

Mocne przebudzenie rywali - Gravet trafił z dystansu

Konto punktowe otworzył też Radić i Anwil goni

Dykes faulowany przy próbie wsadu - punkty zdobył jednak z linii rzutów wolnych

Wynik po przerwie otwiera Zamojski i niech to będzie dobry prognostyk

Koniec przerwy, wracamy do gry

Czy po przerwie Anwil Włocławek zdoła odrobić straty?

Anwil ma 7/21 w rzutach za trzy punkty. Olympic z kolei 64 procent skuteczności rzutów z gry - różnica kolosalna

Dykes na koniec wymusił faul, a po chwili wykorzystał jeden rzut wolny - Anwil przegrywa 37:48 po pierwszej połowie

Lichodiej z drugą "trójką" na swoim koncie, ale rywale Anwilu nadal daleko

Kolejna udana akcja pod koszem Jonesa, ale Anwil nie jest w stanie niczego wybronić

Jones dał próbkę swoich możliwości - przepchnął rywala i zapakował piłkę z góry

Dwoi się i troi Dykes, to jego akcja 2+ zmusiła trenera rywali do wzięcia przerwy

Włocławianie oddali już 17 prób z dystansu, tylko osiem z półdystansu. Rywale z kolei częściej atakują kosz i efekt widać na tablicy wyników

Jerrells do Lichodieja - ten drugi dokłada trzy "oczka" do konta swojego zespołu

Trafia Cotture, Olympic ma już 12 punktów przewagi

Defensywa Anwilu na chwilę obecną nie istnieje

Kolejna ważna informacja dla Anwilu - punkty zdobywa Shawn Jones

Wreszcie coś udało się Almeidzie - trafił z dystansu

Ile punktów zdobędzie Ivan Almeida?

Ivan Almeida po dziesięciu minutach ma 0 punktów, 0/4 z gry i 3 straty...

Doskonały początek i fatalna druga część - tak można podsumować pierwszą kwartę Anwilu. Włocławianie przegrywają po niej 16:24

Jerrells zza łuku! Kto, jak nie on?

Nie zmienia to jednak na chwilę obecną faktu, że goście spokojnie budują swoją serię... aktualnie to 17 punktów z rzędu

Ważna zmiana - na boisku melduje się Curtis Jerrells

Przerwa nie pomogła - strata Dykesa, punkty Morrisa, seria Olympicu trwa

Niewiarygodny przestój włocławian...

Zacięły się "Rottweilery" po mocnym początku teraz seria 11:0 rywali

Morris z dystansu, seria 9:0 Fribourga i to goście na prowadzeniu

Dwie straty Almeidy, wsad Cotture i niemal nic nie pozostało już z przewagi włocławian

Rywale już tylko cztery "oczka" za Anwilem

Goście ruszyli wynik, ale Anwil w ofensywie na razie nie do zatrzymania

Dwie ofensywne zbiórki Radicia i rzut zza łuku Dykesa

"Trójkę" dołożył Clarke - dobre otwarcie Anwilu

Wynik otworzył jak zwykle pełny energii Dykes

Warto wspomnieć, że w pierwszym piątkowym meczu we włocławskiej "bańce" Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski pokonał Ironi Ness Ziona 93:86 i wygrał swoją grupę. Relacja z meczu -> TUTAJ

Kto wygra mecz?

Podopieczni Przemysława Frasunkiewicza mają za sobą wygrany 74:71 mecz z BC Dnipro Dniepr

Anwil Włocławek wygrał dotychczas swój jedyny mecz w "bańce" FIBA Europe Cup a już jest pewny dalszej gry w tych rozgrywkach. Swój udział miał w tym fakt, że do Włocławka nie przyleciała drużyna London Lions (za dużo przypadków COVID-19 w drużynie) i mecze z tym rywalem zostały zweryfikowane jako walkowery na korzyść rywali