Mimo wszystko wielkie brawa dla Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski za wielki sukces, jakim niewątpliwie jest finał FIBA Europe Cup!

Niestety ta podróż nie zakończyła się happy endem! Stal przegrała jeden jedyny, ale najważniejszy mecz w FIBA Europe Cup, a po trzech kwartach miała 6 punktów przewagi. Powiedzieć szkoda, to jak nie powiedzieć nic

Czwarta kwarta przekreśliła marzenia - tylko 9 punktów Stali, aż 23 Ironi...

To się już nie uda, Ironi doskonale pozamykało wszystko w defensywie i za chwilę z linii rzutów wolnych Selden pewnie zapewni wygraną

Cała hala na stojąco - trzech gości z Ostrowa i 5 tysięcy fanów z Izraela...

Sobin dwa razy skutecznie

Nie trafia Kell, zbiera Sobin i faulowany wędruje na linię rzutów wolnych

Czy końcówka czwartej kwarty będzie "stalowym cudem"?

Przerwa dla Stali

Selden przedarł się pod kosz, Ironi niesiona potężnym dopingiem jest blisko triumfu

W końcu! Florence z dystansu, ale nie ma mocnych na Leviego

Levi bohaterem Ironi, trafia wolnego, trafia trójkę...

Levi wpada w Anderssona, sędziowie odgwizdują przewinienie techniczne Szweda za flopa, MATKO BOSKA!

Sobin półhakiem, są jego pierwsze punkty w meczu!

Stal siadła psychicznie - po doskonałej trzeciej kwarcie i 30 zdobytych punktach, teraz tylko dwa "oczka" w 7 minut

Brakuje niesamowicie trafień Florence'a! Ten doświadczony strzelec nie może się wstrzelić z otwartych pozycji

Niewiarygodne! Stal nie mogła trafić więc... zawodnicy Ironi sami trafili do swojego kosza!

9:0 w dla Ironi w 6 minut tej kwarty... Ucieka Stali ten mecz

Błąd popełnił Garbacz, Milicić go zdjął... Oj ale bura poleciała! Nikt nie chciałby być w skórze Garbiego w tym momencie

Angola wykorzystał jeden rzut wolny, Ironi obejmuje prowadzenie

30 punktów w trzeciej kwarcie, 0 w połowie czwartej... niech ta czarna seria się w końcu skończy

Walka jest na noże. Tutaj zadecyduje jedna akcja... tak coś się nam wydaje

Niesamowite... Nic nie chce wpaść z otwartych pozycji!

Wrócił Kell i prawie wróciły punkty, piłka zatańczył się jednak na obręczy i nie wpadła - Stal 3:30 bez punktu w tej kwarcie

Ławka Ironi po każdym niekorzystnym gwizdku skacze, łapie się za głowę, kopie w krzesełka... co tam jest grane!

Doskonała atmosfera, wielkie emocje - to jest wielki finał FIBA Europe Cup! 8 minut do końca, jest remis. Tutaj będzie się działo!

Niestety Ironi czwartą kwartę rozpoczyna od serii 6:0 i jest już remis

Hala w Tel Awiwie zaraz odleci, ależ tam jest gorąca atmosfera!

Levi ma już 13 punktów, tego się chyba nikt nie spodziewał

Aj Florence nie trafił otwartej "trójki", mogło być tak pięknie

Dwa pudła Angoli, Stal ma piłkę!

10 minut dzieli Stal od pierwszego w historii triumfu polskiej ekipy w europejskich pucharach!

Czy Arged BMSlam Stal to zrobi?

6. Słownie SZEŚĆ punktów przewagi i 10 minut od wygranej w FIBA Europe Cup jest Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski!

Trener Ironi nie wytrzymuje i wyłapał "daszka"

Na trybunach trzech gości z właścicielem Pawłem Matuszewskim na czele dopinguje jak 5 tysięcy fanów Ironi!

Jest zbiórka, jest kontra. Florence do Smitha i kolejne punkty na koncie Stali!

Stal jest w gazie, Ironi walczy z gwizdkami, fani robią co mogą! JEST MECZ, JEST FINAŁ

SMITH ZA 3 Z FAULEM! Stal odjeżdża w tempie TGV!

Ogden trafia raz z linii, szkoda straconego "czoka", ale Stal jest +4

Andersson z faulem, Miller ma cztery przewinienia!

Dwa celne rzuty wolne Smitha i Stal prowadzi

Czy Jakub Garbacz to objawienie sezonu?

Przerwa dla Ironi

Korekta! Już sześć "trójek" Garbacza! Co ona bierze?!

W całym spotkaniu Garbacz ma już pięć trafień z dystansu!

No i challenge trwa! Angola ma trzy "trójki", to i Garbacz ma trzecie takie trafienie w tej kwarcie!

W trans wpadł Angola - Ironi ma 9 punktów w tej kwarcie, a Kolumbijczyk 3 na 3 za 3, WOW!

Angola lubi takie wyzwania - też odpalił drugą "trójkę", a pozycja łatwa nie była

Ho hooooo Garbacz przyjął wyzwanie! Jest kolejne trafienie zza linii 6,75

Aj Garbacz zrobił wszystko w obronie, ale Angola trafił zza łuku

Ależ odważnie, ależ skutecznie! Garbacz z dystansu!

Druga połowa czas start! "Stalówko" dacie radę!

Czy Arged BMSlam Stal da radę?

Ironi wygrywa walkę na tablicach 25:14. Ma aż 10 zbiórek w ataku. Chyba wiadomo, gdzie trzeba szukać lepszej gry w drodze po trofeum

Igor Milicić na pewno wie, co zrobić. Zawodnicy "tylko" muszą to potem wprowadzić w życie! Przypominamy - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski walczy o historyczny pierwszy triumf polskiego zespołu w europejskich pucharach!

Wynik już nie drgnął. Było nieźle, potem lekko fatalnie, ale na koniec jest nie najgorzej przed drugą połową

Teraz Kell już sam do końca, są punkty! To najważniejsze

Kell do Andetrssona, Szwed trafia bardzo ważny rzut zza łuku

Sobin nie wykorzystał rzutów wolnych, Green nie trafił zza łuku, a Ironi kończy kontrę po przechwycie

Mayinsse ma dziesięć punktów, a Stal dziesięć "oczek" straty. Środkowy izraelskiej ekipy jest 5/5 z gry

Gracze Stali niestety pudłują z niezłych pozycji, to nie pomaga w pogoni za rywalem

Selden, bohater półfinału, ma już siedem punktów, a Ironi przez chwilę miało nawet 8 "oczek" przewagi. Trafił jednak Kell. Szkoda, że w kolejnej akcji popełnił stratę

Mądrze na razie gra Florence. Nie podpala się, wymusza przewinienia, trafia z linii

Stal ma przestój w ataku. "Płynie" też na tablicach - rywale mają 19 zbiórek. Stal ledwie 9

"Jak Filip z konopi" wyskoczył Levi, ma już 8 punktów po trafieniu z dystansu

Florence wziął dwóch na siebie odegrał do niepilnowanego Ogdena, a ten? A ten pakuje z góry!

Strefa Stali na razie nie działa - rywale swobodnie ją rozbijają i punktują

Na trybunach też walka! Mała grupa fanów Stali z właścicielem klubu Pawłem Matuszewskim na czele chce zagłuszyć 5 tysięcy fanów Ironi. Oni mają małe szanse, ale już sami zawodnicy Stali mogą ich uciszyć w wielkim stylu

Stal trafiła pięć "trójek" w pierwszej kwarcie, ale to nie wystarczyło, żeby prowadzić

Czy Arged BMSlam Stal zdoła odrobić straty przed przerwą?

Dzieje się w Tel Awiwie! Ironi ma cztery punkty przewagi po pierwszej kwarcie. Wielkie granie trwa

Mokros trafia zza łuku, bardzo ważne trafienie doświadczonego podkoszowego

Seria Ironi, rywale Stali zdobyli 10 punktów z rzędu!

Błędów się nie wybacza, Stal popełnia stratę, Ironi obejmuje prowadzenie

Miller dwukrotnie skutecznie z linii, kolejny remis na tablicy wyników

Mayinsse dwoma skutecznymi akcjami doprowadził do remisu, ale "trójkę" odpalił Smith

Garbacz z siódmego metra! 9:0 seria Stali, jest coraz lepiej

Andersson najpierw 3/3 z linii, teraz trafienie zza łuku, Stal obejmuje prowadzenie!

Dwie straty Ironi, ale Stal nie potrafi doprowadzić do remisu

Drugi faul Sobina, a za nami dopiero 4 minuty gry

Otwarte rogi Milicicia dają pozycje Ironi - trafił z narożnika Angola, trafił też Selden

Ależ atmosfera na trybunach, tego brakowało! I tu Garbacz pali "trójkę" na uciszenie fanów

Kell na początku bezbłędny, ale rywale dalej "cisną kontrę"

Gospodarze Final Four od początku grają swój basket, czyli szybko do przodu, maksymalne uproszczenie

Na przełamanie rzut wziął Kell - skutecznie

Pudło Smitha, kontra Ironi - rywale z Izraela zaczynają od efektownej kontry

Czas na prezentację i... Potem mamy nadzieję Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski napisze piękną kartę w historii polskiej koszykówki

Najważniejszy mecz FIBA Europe Cup rozegrany zostanie w Tel Awiwie. Na hali, w której na co dzień występuje Maccabi Tel Awiw, zasiądzie w niedzielny wieczór 5 tysięcy fanów!

W półfinale Arged BMSlam Stal ograła 77:66 CSM CSU Orade, najskuteczniejszym graczem ostrowian był Trey Kell (19 punktów)

Czy Arged BMSlam Stal wygra FIBA Europe Cup?