• 24 : 18
  • 8 : 25
  • 14 : 14
  • 20 : 20

Finał już w niedzielę, rywalem Ironi Ness Ziona - o 20:00 zapraszamy na WP SportoweFakty!

Awans stał się faktem, Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski wygrała i zagra w wielkim finale FIBA Europe Cup

Kell zamyka ten mecz, ma wszystko pod kontrolą, zapewni bilety do finału!

Marković z faulem, Oradea jeszcze się nie poddaje

Przerwa dla CSM CSU

Kell z przechwytem, Ogden z punktami - to chyba zamyka mecz!

Jest seria rywali - trafia też Holt!

Ważną próbę nerwów na linii rzutów wolnych wytrzymał Garbacz

Swój rzut z dystansu dokłada też Green

Kell trzyma jednak rękę na pulsie

Marković z dystansu! To chyba ostatni moment dla ekipy z Rumunii, żeby spróbować wrócić

Wraca Andersson - wszyscy odetchnęli z ulgą

Oradea nie ma skuteczności z początku meczu, tak nie ma opcji żeby dopaść ostrowian

Smith z faulem! Oradea nie może zbliżyć się do Stali

Kto jest najlepszym zawodnikiem Arged BMSlam Stali w tym meczu?

Przerwa dla Arged BMSlam Stali

Zekovic z dystansu, Rumunii się nie poddają

Kell "z góry", Stal wraca na pułap 15 punktów przewagi

Oradea dwie minuty bez punktu, a po stronie Stali punktuje Kell

Trafia Ogden, Stal trzyma przewagę

Andersson został podcięty w wyskoku i upadł na parkiet, są przy nim fizjoterapeuci i masażyści

Decydująca część zaczęła się źle, bo od straty Kella i i urazu Anderssona

Czy Arged BMSlam Stal "tradycyjnie" w czwartej kwarcie da się dojść?

Zła końcówka Stali, konkretnie Florence'a sprawiła, że przewaga zmalała do 11 punktów

Fatalna seria strat Florence'a daje nadzieje rywalom...

Broussard do Greena, a ten drugi efektownie

Odpowiada Kell, Stal dalej bezpiecznie i daleko z przodu

W końcu po serii nieudanych akcji z obu stron coś się udało, ale niestety to Broussard wykończył akcję z faulem

Wracamy po przerwie

Gracze Oradei rozpoczęli od 4/6 z dystansu - od tego momentu spudłowali osiem kolejnych prób. W drugiej kwarcie zostali też "zabici" na tablicach (14:3 w zbiórkach dla Stali)

Czy Arged BMSlam Stal już tego nie wypuści?

Zaledwie 8 punktów zdobyli zawodnicy z Oradei w tej części - defensywa Milicicia ponownie daje radę!

Rywale już bez punktów do końca. To była kapitalna kwarta Stali! Ostrowianie schodzą do szatni z 11 punktami przewagi

Doskonały fragment - trafił Sobin po asyście Ogdena, a za chwilę Ogden po przechwycie Florence'a

Tym razem na linii Andersson - jedna próba doszła celu

Po szóstej z rzędu zbiórce w ataku w końcu udało się zdobyć punkty, bo faulowany Garbacz nie pomylił się z linii

Cztery z rzędu zbiórki w ataku też pomagają

Naprawdę dobrze funkcjonuje w tej części defensywa Stali, to klucz do wygranej

Florence robi dużo pozytywnego zamieszania - wykańcza kolejną akcję

Tym razem Ogden pokazał moc pod koszem - zbiórka w ataku i dobitka

Kapitalny fragment Stali - Garbacz ponownie z dystansu

Zebrał jednak Andersson, a Garbacz poprawił "trójką"!

Faulowany przy "trójce" Garbacz wykorzystuje tylko jeden rzut wolny

Stal notuje serię 9:0, dwucyfrowa strata szybko odrobiona na szczęście

Florence! I Stal jest na prowadzeniu

Znakomicie gra Andersson - ma już 13 punktów, a straty niemal wszystkie odrobione

Florence do Kella i ten trafia z dystansu! Dobrze Stal rozpoczęła drugą kwartę

60  procent skuteczności rzutów z gry i zdecydowanie wygrana "deska" (11:4 w zbiórkach) - tym Oradea zapewniła sobie przewagę po pierwszej kwarcie

Czy Arged BMSlam Stal zdoła odrobić straty przed przerwą?

To była bardzo dobra kwarta Oradei, otwarcie należy do ekipy z Rumuni. Stal jednak z pewnością tego tak nie zostawi

Z linii rzutów wolnych swoje konto punktowe otworzył Smith

Jak na zawołanie! Dystansowe trafienie Ogdena

Stal ma problem ze strefą rywali i swoją skutecznością - trzeba szybko wziąć się do odrabiania strat

Po 7 minutach Aaron Broussard ma 8 punktów (3/3 z gry), 2 asysty i zbiórkę

Broussard był wielkim asem u trenera Milicicia w Anwilu, teraz może być jego katem w Stali

Andersson z dystansu odpowiedział na trafienie Greene'a

Już po prezentacji - za chwilę zaczynamy wielkie granie! Arged BMSlam Stal ma szansę na historyczne pierwsze zwycięstwo polskiego klubu w europejskich pucharach

Do składu Arged BMSlam Stali wrócił Taurean Green, dla którego mecze w Tel Awiwie mogą być ostatnim w barwach ostrowskiego zespołu

Na przeciwko Arged BMSlam Stali w piątek stanie kilku dobrych znajomych z Energa Basket Ligi. Są to Aaron Broussard, Stephen Holt, Nikola Marković czy Garlon Green

Znany jest już pierwszy finalista FIBA Europe Cup - została nim ekipa Ironi Ness Ziona, która po dramatycznym meczu pokonała 81:80 Parma Basket Perm rzutem za trzy punkty na 9 sekund przed końcem. Nie będzie zatem w finale Marcela Ponitki

Czy Arged BMSlam Stal zagra w wielkim finale FIBA Europe Cup?