• 13 : 24
  • 20 : 23
  • 25 : 23
  • 18 : 21

Koniec meczu. Anwil wgrywa zasłużenie i kończy sezon z brązowym medalem! GRATULACJE Anwil Włocławek!

Akcja kuriozum. Łączyński musiał rzucać przez całe boisko, trafił w obręcz, a jego koledzy zebrali i dobili

Przerwa dla Czarnych

Anwil już bez Dimca i Mathewsa - obaj przekroczyli limit przewinień

Klassen za dwa, Klassen za trzy, ale tutaj już nic nie może się wydarzyć...

Mathews przejął mecz! W pojedynkę wykończył już i tak leżących Czarnych

Niewiarygodna niemoc gospodarzy - Jankowski dwa pudła z linii rzutów wolnych

Czarni z trudem zdobywają punkty, a Anwil odpowiada z dużą łatwością - tak jak teraz Mathews z faulem, a przy okazji Beech ma już piąte przewinienie

Mathews zza łuku! Fani Anwilu w ekstazie, fani Czarnych załamani

Kowalczyk. Za trzy punkty o tablicę. Także ten tego... Anwil plus 16 w dwumeczu

Anwil pewnie idzie krok po kroku po medal. Czarni nie trafiają, bez tego nie mają jak podgonić

Kluczową kwartę gospodarze zaczynają od straty punktów i... straty piłki

Czy Czarni jeszcze wrócą?

Trzy kwarty za nami. Anwil prowadzi różnicą 12 punktów, Czarni muszą wygrać minimum punktem, żeby doprowadzić do dogrywki lub wyszarpać ten medal

Już 11 rzutów wolnych nie wykorzystali słupszczanie! To ma znaczenie

Dzieje się! Niesportowy Łączyńskiego, rzuty zza łuku Mathewsa czy Garretta. Ciśnienie i emocje rosną

Gospodarze próbują, szarpią się, ale Anwil za każdym razem odpowiada doskonale. Teraz? Rzutem zza łuku Nowakowskiego

Odrodzenie Klassena! To już możemy napisać ze stuprocentową pewnością - trafił swoją czwartą "trójkę" w meczu

Szewczyk z dystansu! Co pan "Szewc" dziś gra, to nie mamy pytań. Głodny medalu, bardzo

Gorąco w Gryfii! Mantas Cesnauskis z przewinieniem technicznym, nie mógł pogodzić się z decyzją sędziów o faulu Musiała, który jego zdaniem czysto zablokował petraska

Przerwa dla Anwilu

Czyżby to był początek pogoni? Musiał z dystansu, straty jednocyfrowe!

Nie może trafić Lewis - ani z gry, ani z linii rzutów wolnych. Wydaje się, że Cesnauskis z koszuli byłby skuteczniejszy

Mathews nie trafiał w pierwszej połowie, ale teraz już jest na swoich poziomach

Trafił Mathews, trafił Witliński - ruszyły maszyny

Przerwa dobiega końca i zaczynamy. Czy Anwil na fali pójdzie po swoje? Na razie tak to wygląda, ale Czarni lubią wracać z dalekich podróży. Emocji mimo wszystko zabraknąć nie powinno

Czy Czarni wrócą jeszcze do walki o brąz?

10 strat, 34 procent skuteczności rzutów z gry, 5 asyst i tylko 4 "trójki" - to Czarni z pierwszej połowy. Jacy będą w drugiej?

Czas na przerwę. Czarni mają nad czym myśleć...

Mathews nie trafił równo z syreną, ale jego drużyna i tak w dwumeczu jest +15!

Czarni nie mają argumentów na chwilę obecną. Nie trafiają nawet z linii rzutów wolnych. Po drugiej stronie z kolei osiemnastą młodość przechodzi Szewczyk

Jankowski z narożnika za trzy! Ale to Anwil nadal jest daleko, daleko

Anwil opanował wydarzenia, trafił z półdystansu Dykes i goście mają 16 punktów przewagi!

Swoją "trójkę" ma też Kowalczyk. No nieźle się dzielą ciosami

Dykes na ostudzenie fanów, trafił jak nie on, bo za trzy punkty

Wrócił ogień Czarnym, emocje wracają, a w Gryfii jak to w Gryfii - robi się coraz większy "kocioł"

Sędziowie sprawdzają czy to była "trójka" czy może jednak "dwójka" Klassena

Klassen ponownie! Takiego Kanadyjczyka potrzebują Czarni marząc o medalu

Coś tam się odblokowało, bo i Klassen skutecznie zza łuku

Yeah! W końcu coś wpadło Czarnych - Beech z dystansu!

Po czasie nic nowego. Strata numer osiem! Różnica taka, że Anwil tym razem nie zdobył punktów

Niebywałe. Kolejna strata, Mantas Cesnauskis za chwilę oszaleje

Drugą kwartę gospodarze zaczynają od szóstej straty, a Nowakowski trafia spokojnie sam na sam z koszem

Czy Czarni zmniejszą straty w drugiej kwarcie?

Czarni mają 2/10 z gry w tym 0/4 z dystansu - nie trzeba więcej dodawać, dlaczego Anwil ma 11 punktów przewagi

Szewczyk za trzy punkty? Dlaczego nie! Dodatkowo Łączyński równo z syreną... Uła dzieje się!

Anwil ucieka, a Lewis nie wykorzystuje rzutów wolnych... Tak to tego brązu Czarni nie wywalczą

Przechwyt, kontra, punkty Younga... i tak falujemy z jednej i drugiej strony

Ważne rzuty wolne wykorzystał Beech, Czarni znowu muszą gonić

Co za seria! 9:0 Anwilu, bo Petrasek przymierzył z dystansu

Petrasek z akcją 2+, Bell z "trójką" z szybkiego ataku - jak to mówią: mecz serii

Ruszyła maszyna? W minutę Czarni odrobili wszystkie straty

Ponad 3 i pół minuty gry za nami. Czarni nadal bez punktów, ale Garrett wędruje na linię rzutów wolnych. Jak nie on to kto?

Mały sukces Witlińskiego! Wymusił faul Dimca, ale nie wykorzystał żadnego rzutu wolnego...

Dimec nie do przejścia w obronie, nie do zatrzymania w ataku. Siła wielka!

Dwie minuty meczu za nami, Czarni nadal bez punktów. Teraz dwukrotnie próbował Witliński, ale Dimec nie dał się ograć

Anwil rozpoczął jak w pierwszym meczu, czyli pod kosz do Dimca

Sobotni mecz może być też ostatnim dla Jonaha Mathewsa w barwach Anwilu. Pojawiła się bowiem informacja, że blisko porozumienia z zawodnikiem jest euroligowa włoska ekipa AX Armani Exchange Olimpia Mediolan

W pierwszym meczu, który rozegrany został w środę we włocławskiej Hali Mistrzów, Anwil wygrał z Czarnymi 78:77. Medal zdobędzie lepsza ekipa w dwumeczu

Kto będzie cieszył się z brązowego medalu?