IO: Kontrowersyjna bramka Accambraya (foto)

Dziennikarze z Półwyspu Iberyjskiego przedstawili fotografię z ostatniej akcji ćwierćfinałowego meczu z Francją, na której wyraźnie widać, że rozstrzygająca bramka nie została zdobyta prawidłowo.

Paweł Nowakowski

Gazeta Marca pisze, że w ostatniej sytuacji ćwierćfinałowej potyczki widocznej na zdjęciu poniżej, serbscy sędziowie Nenad Nikolić - Dusan Stojković podjęli złą decyzję, podkreślając jednocześnie, że Hiszpanie za porażkę mogą obwiniać samych siebie, bowiem w drugiej połowie łącznie przez dwanaście minut nie potrafili pokonać Thierry'ego Omeyera.

Pozostałe hiszpańska media nie pozostawiają na Serbach suchej nitki, zarzucając im:
* zbyt liberalny arbitraż wobec poczynań francuskiej defensywy z Julenem Aguinagalde (wiele spornych sytuacji po których nie było rzutów karnych i dwuminutowych kar)
* nieuzasadnione wykluczenie w kluczowym momencie meczu dla Virana Morrosa, kiedy Hiszpanie przegrywali różnicą 3 trafień - 17:20 51'