Miniżużel: dominator Wiktor Przyjemski wygrał w Rybniku

Na minitorze Rybek Rybnik rozegrano X rundę Indywidualnych Mistrzostw Polski w miniżużlu. Z kompletem punktów zwyciężył Wiktor Przyjemski z BTŻ-u Polonii. Startowało 17 zawodników z sześciu klubów.

Michał Gałęzewski
Wiktor Przyjemski WP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Na zdjęciu: Wiktor Przyjemski
W ostatnim czasie Wiktor Przyjemski stał się prawdziwym dominatorem w rozgrywkach miniżużlowych. Podobnie jak to miało miejsce w ostatniej rundzie, również i tym razem wygrał z kompletem punktów i przewodzi w stawce.

Kolejne miejsca zajęli Wojciech Fajfer z Wawrowa i najmłodszy z całej czołówki Dawid Piestrzyński, reprezentujący Rybki Rybnik. Łącznie wystąpiło 17 zawodników. Miniżużlowców czeka w ten weekend jeszcze sporo wyzwań. O godzinie 16:00, również w Rybniku, rozpocznie się turniej drużynowy, natomiast w niedzielę będą ścigać się w Częstochowie.