Zmiana w karcie walk FEN 40 w Ostródzie. Debiutant przed trudnym zadaniem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FEN / Gala FEN
Materiały prasowe / FEN / Gala FEN
zdjęcie autora artykułu

Wawrzyniec Bartnik (6-2, 2 KO) będzie nowym rywalem Szymona Duszy (10-7, 8 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 40, 18 czerwca w Ostródzie. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej.

[tag=36662]

Szymon Dusza[/tag] w październiku 2019 roku stoczył pasjonujący bój z Kamilem Gniadkiem, którego pokonał przez techniczny nokaut w 3. rundzie. Wcześniej wygrał już w pierwszej minucie, również przez TKO, z innym zawodnikiem WCA Fight Team Warszawa, Tymoteuszem Łopaczykiem.

Wojownik z Opola podczas swojej ostatniej zwycięskiej walki, w lutym 2021 roku, szybko zastopował Rolanda Cambalema. Trzy miesiące wcześniej do swojego rekordu dorzucił triumf w pojedynku stoczonym poza organizacją.

Wawrzyniec Bartnik ma 26 lat i pochodzi z Częstochowy. W swojej zawodowej karierze wygrał sześć pojedynków, z czego dwa przez nokauty. Czerwcowy debiutant w Fight Exclusive Night to duże wzmocnienie kategorii półśredniej drugiej siły MMA w Polsce.

W walce wieczoru FEN 40 w Ostródzie Cezary Oleksiejczuk zmierzy się z Kamilem Kraską. Podczas tej gali kibice zobaczą aż trzy starcia mistrzowskie.

Czytaj także: Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie wierzyli, że mu się uda. Polski minister sportu zrobił show!

Źródło artykułu: