Odlicza dni do walki z Pudzianowskim. Szpilka pokazał niecodzienny trening

Artur Szpilka zakończył przygotowania do walki z Mariuszem Pudzianowskim. Podczas ostatnich zajęć zmienił dyscyplinę i dał w kość swojemu trenerowi.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Artur Szpilka Instagram / Na zdjęciu: Artur Szpilka
Został już tylko tydzień do gali XTB KSW Colosseum 2. To będzie wielkie wydarzenie MMA z udziałem dziesiątek tysięcy kibiców, którzy zasiądą na trybunach PGE Narodowego. W klatce zobaczymy wiele gwiazd, a jednym z największych hitów będzie starcie Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką.

"Szpila" w minioną sobotę ogłosił, że zakończył przygotowania do walki. Ostatni trening miał zaskakujący finał. Były pięściarz zamienił się... w hokeistę.

34-latek zagrał ze swoim trenerem Tomaszem Miękiną w unihokeja. To była zażarta rywalizacja, o czym najlepiej świadczy fakt, że po meczu Szpilka był wykończony i ledwo mówił.

- Ostatni trening za mną i gardło aż zdarte. Jak Bóg nie będzie miał innych planów wobec nas, to widzimy się w sobotę na Narodowym. Mariusz, o tobie mowa - komentuje Artur.

Kto wygrał w unihokeja? Możliwe, że Szpilka, bo na nagraniu słyszymy, że jest 5:3 dla gwiazdora KSW. 3 czerwca przekonamy się, czy były pięściarz będzie się cieszyć ze zwycięstwa z Pudzianowskim.
Fot. Instagram Fot. Instagram
ZOBACZ WIDEO: Awantura w Moskwie. Jurkowski zdradza, co się działo po walce Błachowicza

Nie oszczędzali się! Szpilka sparował z Chalidowem [WIDEO] >>
Zimno od samego patrzenia. Tak "Pudzian" zaczął dzień >>

Czy Artur Szpilka pokona Mariusza Pudzianowskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×