Tak szykuje się na Najmana. Nauczył się "paru myczków"

Andrzej Fonfara podczas gali Clout MMA 1 zmierzy się z Marcinem Najmanem. Do tej potyczki przygotowuje się wspólnie z Arkadiuszem Wrzoskiem. Tak podziękował mu za treningi.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Andrzej Fonfara / małe zdjęcie: Marcin Najman Getty Images / Minas Panagiotakis / Na zdjęciu: Andrzej Fonfara / małe zdjęcie: Marcin Najman
Na gali Clout MMA 1 dojdzie do hitowego pojedynku Andrzeja Fonfary z Marcinem Najmanem. Obaj nie żyją ze sobą w dobrych stosunkach i swój konflikt zakończa w oktagonie. Będzie to debiutancka walka Fonfary w MMA.

Zdecydowanie większe doświadczenie w tym sporcie ma Najman. Fonfara robi jednak wszystko, by odpowiednio przygotować się do pojedynku z pochodzącym z Częstochowy byłym bokserem. W mediach społecznościowych Fonfara zdradził, z kim się przygotowywał.

Tajników MMA Fonfarę uczył Arkadiusz Wrzosek, który przyleciał do Chicago, gdzie mieszka rywal Najmana. "Dziękuję ze wszystko. Ułożyło się tak, że akurat doleciałeś i pokazałeś mi pare myczków, które może się przydadzą. Do zobaczenia niedługo w stolicy Bracie!" - napisał na Instagramie Fonfara.

Wrzosek jest niepokonany w zawodowym MMA. Stoczył trzy walki na galach KSW, pokonując Tomasza Sararę, Tomasa Moznego i Bogdana Stoicę.

Gala Clout MMA 1 odbędzie się 5 sierpnia 2023 roku. Wezmą w niej udział również m.in. Denis Labryga, Tomasz Hajto, Zbigniew Bartman czy Dawid Załęcki.

Czytaj także:
Kapitalne starcie na gali Fame! Zaskakujący werdykt sędziów
"Mamy to". Zobacz, kto był w narożniku Piotra Świerczewskiego

ZOBACZ WIDEO: Mieczkowski prosto z mostu po KSW: byłem w szoku
Czy Andrzej Fonfara wygra z Marcinem Najmanem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×