Kuberski zawalczy na XTB KSW 88! Trudne wyzwanie przed byłym mistrzem FEN-u

11 listopada podczas gali w Radomiu, do okrągłej klatki powróci specjalista od poddawania rywali, Bartosz Leśko. Zawodnik z Trójmiasta przywita debiutującego w KSW byłego mistrza organizacji FEN Piotra Kuberskiego.

Kamil Zejma
Kamil Zejma
Piotr Kuberski Materiały prasowe / Na zdjęciu: Piotr Kuberski
Bartosz Leśko ma za sobą trzy walki w organizacji KSW. Zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali z numerem 70. W starciu w wadze półciężkiej w świetnym stylu rozbił niepokonanego wówczas Damiana Piwowarczyka. W kolejnym boju 27-latek zszedł do niższej kategorii, ale uległ Tomowi Breese'owi.

Ostatni raz walczył w lipcu tego roku i powrócił na drogę zwycięstw poddając Nemanję Nikolicia. Gdynianin stoczył do tej pory osiemnaście pojedynków, w trzynastu triumfował, a dwukrotnie remisował. Reprezentant klubu Mighty Bulls większość swoich wygranych zdobył przed czasem. Siedmiokrotnie poddawał przeciwników, a dwa razy odprawiał ich ciosami.

Piotr Kuberski ma na swoim koncie trzynaście zawodowych pojedynków, z których dwanaście zakończył jako zwycięzca. Reprezentant klubu Ankos MMA od roku 2019 pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał dziewięć starć, zdobył pas mistrzowski wagi średniej organizacji FEN i obronił go dwa razy.

Popularny "Qbear" znany jest z nokautowania rywali. Większość zwycięstw zanotował przed czasem. Dziesięć razy posyłał rywali na deski, a siedem razy robił to już w pierwszej rundzie starcia.

Walka wieczoru | Main event
65,8 kg/145 lb: Daniel Rutkowski #2 (16-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs. Patryk Kaczmarczyk #6 (10-2, 3 KO, 2 Sub)

Karta główna | Main card
83,8 kg/185 lb: Bartosz Leśko (13-3-2, 2 KO, 7 Sub) vs. Piotr Kuberski (12-1, 10 KO)
52,2 kg/115 lb: Anita Bekus (7-3, 2 KO) vs. Maria Silva (9-1, 3 KO, 4 Sub)
120,2 kg/265 lb: Stefan Vojcak #6 (6-1, 3 KO, 3 Sub) vs. Kamil Gawryjołek (5-0, 4 KO, 1 Sub)
83,8 kg/185 lb: Albert Odzimkowski (12-7 1 NC, 4 KO, 7 Sub) vs. Nemanja Nikolić (10-1-1, 4 KO, 5 Sub)

Czytaj także: Sasha Sidorenko: W Polsce poczułam się załamana i bezsilna Narożnik Mateusza Gamrota zaskoczony po walce na gali UFC! "Nikt nie wie, czego się spodziewać" ZOBACZ WIDEO: "Jestem rozgoryczony". Mateusz Gamrot szczerze po walce z Rafaelem Fizievem
Kto powinien wygrać tę walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×