Przemysław Mysiala skazany. Siedem lat więzienia

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Przemysław Mysiala
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Przemysław Mysiala
zdjęcie autora artykułu

Czy to koniec sportowej kariery Przemysława Mysiali? Wiele na to wskazuje. Zapadł wyrok w jego sprawie, w związku z którą przebywał w areszcie od stycznia.

W tym artykule dowiesz się o:

Przemysław Mysiala miał zostać zatrzymany na autostradzie A11. Jak informował wówczas "The Sun", Polak miał być kurierem gangu narkotykowego, który sprowadzał nielegalne substancje do Norfolk. Kiedy Mysiala został zatrzymany, miał być świeżo po dostarczeniu dwóch kilogramów kokainy w Trowse.

O tym, że zapadł wyrok, poinformował "Daily Mail". 42-latek w areszcie przebywał od stycznia, a teraz usłyszał wyrok. Został skazany na siedem lat pozbawienia wolności.

W przeszłości Mysiala miał okazję rywalizować m.in. w KSW. W sumie stoczył 36 zawodowych walk, a przegrał 12 z nich. Co ciekawe, zanim zaczął przygodę ze sportami walki, próbował swoich sił w lekkoatletyce.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Harry Kane, jako człowiek wielu talentów

Urodzony w Zgierzu zawodnik mieszanych sztuk walki od 2005 roku mieszkał w Wielkiej Brytanii. Walczył w FEN, ACA, a także trzykrotnie w KSW, gdzie przegrał z Tomaszem Narkunem i Ivanem Erslanem, natomiast wygrał ze Stjepanem Bekavacem.

Ostatni raz w klatce pojawił się w sierpniu 2022 roku podczas gali PFL 8 w Cardiff. Przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów z Lee Chadwickiem.

Czytaj też:  Stoczył się na samo dno. Artur Szpilka ujawnia mroczną przeszłość Wyjątkowe starcie na gali Chalidow - Adamek. Emocje gwarantowane

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)