Świetny debiut w KSW! Juracek nokautuje w Libercu, Irlandczyk zły na sędziego

Matus Juracek (11-3) z przytupem zadebiutował w KSW. Czech niesiony głośnym kibiców w hali Home Credit Arena w Libercu znokautował Henry’ego Fadipe (14-12-1).

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Matus Juracek znokautował Henry'ego Fadipe na KSW 91 Twitter / Matus Juracek znokautował Henry'ego Fadipe na KSW 91
Pojedynek Czecha z Irlandczykiem od początku toczył się w stójce. W tej płaszczyźnie Fadipe czuł się pewnie na tle lokalnego bohatera i szybko zdołał posłać go na deski. Juracek jednak wstał i poważnie potraktował ostrzeżenie ze strony "Herculeeza".

Na minutę przed końcem pierwszej rundy Juracek przymierzył lewym sierpowym, po którym rywal padł na deski. Czech poczuł krew i ruszył na Fadipe z kanonadą ciosów. Mocne ciosy młotkowe spadały na głowę Irlandczyka w parterze, co skłoniło sędziego do przerwania pojedynku.

Henry Fadipe nie mógł pogodzić się decyzją arbitra. "Harculeez" twierdził, że Gerd Richter interweniował pochopnie.

Matus Juracek udanie zadebiutował w KSW. 29-latek z Pragi zawodowo w MMA walczy od 2012 roku. Na swoim koncie ma czternaście pojedynków, z których jedenaście wygrał. W ostatnich latach związany był z marką Oktagon MMA, gdzie pięciokrotnie tryumfował w klatce.

W walce wieczoru KSW 91 w Libercu Leo Brichta zmierzy się z Valeriu Mirceą o tymczasowy pas mistrzowski w wadze lekkiej. Transmisja z gali trwa w Viaplay.

Czytaj więcej:
Stoczył się na samo dno. Artur Szpilka ujawnia mroczną przeszłość
Wyjątkowe starcie na gali Chalidow - Adamek. Emocje gwarantowane

ZOBACZ WIDEO: Chalidow przed starciem z Adamkiem: "Ja będę w tej walce underdogiem"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×