Adamek i Chalidow weszli na wagę. Spora różnica!

Gala XTB KSW Epic, podczas której rękawice skrzyżują Mamed Chalidow i Tomasz Adamek, już w sobotę 24 lutego w PreZero Arena w Gliwicach. Obu wojowników dzieli spora różnica wagi. Czy to będzie miało znaczenie?

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Mamed Chalidow i Tomasz Adamek YouTube / KSW TV / Mamed Chalidow i Tomasz Adamek
Starcie Mamed Chalidow - Tomasz Adamek to bez dwóch zdań najważniejsze stracie gali XTB KSW Epic. Ikona MMA po raz pierwszy sprawdzi się w starciu na zasadach boksu, z kolei dla "Górala" będzie to debiut w klatce KSW.

Starcie odbędzie się w formule bokserskiej i zostało zakontraktowane na sześć rund z limitem wagowym do 99 kg.

Czy zawodnicy mieli problemy w tej kwestii? Pierwsze ważenie odbyło się w piątkowy poranek, a oficjalne ważenie zaplanowano na wieczór tego samego dnia.

Wiadomo, że zdecydowanie lżejszy jest Chalidow, który wniósł na wagę 90,4 kilograma. Adamek waży od niego o niemal osiem kilogramów więcej - jemu waga pokazała 98,2. Obaj zatem wypełnili limit.

Przypomnijmy, że gala XTB Epic KSW będzie dostępna w systemie pay-per-viev - transmisja wyłącznie na stronie kswepic.tv (40,99 zł za najtańszy pakiet) oraz Canal+ Online (39,99 zł za najtańszy pakiet). Tekstowa relacja "na żywo" na WP SportoweFakty.

Zobacz także:
Poleciały łzy. Chalidow przerwał wywiad. Wstał i wyszedł
Poleciała odwiedzić rodziców. Trafiła do rosyjskiego więzienia

ZOBACZ WIDEO: KSW 91. Wiktoria Czyżewska wygrała z Czeszką! Rywalka próbowała faulować?
Na kogo stawiasz w walce wieczoru XTB KSW Epic?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×