Materla przed hitem Chalidow - Adamek. Nie ukrywa, komu kibicuje

Zostały ostatnie godziny do gali XTB KSW Epic, na której zmierzą się Mamed Chalidow i Tomasz Adamek. Przed walką wyjątkowy wpis zamieścił w sieci Michał Materla.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Michał Materla Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Michał Materla
Nie ma wątpliwości, że to będzie jedna z najważniejszych walk w historii sportów walki w Polsce. Na gali XTB KSW Epic do klatki wejdą dwie wielkie legendy. W jednym narożniku będziemy mieć Tomasza Adamka, czyli byłego mistrza świata w boksie. A w drugim stanie Mamed Chalidow, czyli jeden z najlepszych wojowników w historii polskiego MMA.

Pojedynek cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Młodszy jest Chalidow, ale walka odbędzie się na zasadach boksu, co daje przewagę "Góralowi". Trudno wskazać zdecydowanego faworyta i wszystko może się wydarzyć.

Wielu ekspertów już zabrało głos na temat hitu gali XTB KSW Epic. Teraz swoje trzy grosze dorzucił Michał Materla. Słynny wojownik będzie kibicować Chalidowowi, który od lat jest jego przyjacielem.

ZOBACZ WIDEO: Mamed Chalidow: "Nie dam rady? Potrzebuję takich słów"

Z tej okazji zamieścił w sieci wyjątkowy wpis. To przede wszystkim hołd dla legendy i jednocześnie przyjaciela. Padło wiele pięknych słów pod adresem bohatera sobotniej gali.

"Świat jest pełen wybitnych zawodników, ale tylko garstka z nich staje się prawdziwymi wojownikami, którzy są gotowi na każdy pojedynek nawet w obliczu najtrudniejszych wyzwań! Mamed Chalidow od dawna jesteś na szycie i jak nikt inny prezentujesz wybitną lekkość i finezję w tak brutalnej dyscyplinie, jaką są sporty walki. Dzisiaj znowu wychodzisz ze strefy komfortu i całym sercem wierzę, że po raz kolejny znajdziesz sposób, żeby zaskoczyć wszystkich, którzy w Ciebie wątpią!" - pisze były mistrz KSW.

Chalidow i Materla w przeszłości stoczyli ze sobą walkę. Wygrał drugi z nich i mocno to przeżył. Tuż po znokautowaniu przyjaciela popłakał się w klatce. Niedawno wrócił wspomnieniami do tamtych wydarzeń i przyznał, że do dzisiaj żałuje tamtego pojedynku.

Teraz jednak czas na galę XTB KSW Epic, która odbędzie się w sobotę 24 lutego. Transmisja jest dostępna w formie PPV i możesz ją wykupić TUTAJ.

Adamek ma głowę do interesów. Nie każdy wie o tych inwestycjach >>
"W nim widzę faworyta". Tak skończy się hitowa walka? >>

Kto wygra hit XTB KSW Epic?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×