10 sekund i po walce. Tak się kończy lekceważenie rywala

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  PFL / Na zdjęciu: Islem Masraf nokautujący Mickaela Groguhe
Twitter / PFL / Na zdjęciu: Islem Masraf nokautujący Mickaela Groguhe
zdjęcie autora artykułu

Aż trudno uwierzyć w to, jak Mickael Groguhe rozpoczął walkę z Islemem Masfrafem. Drugi z wymienionych zawodników momentalnie znokautował rywala, który był wyraźnie przekonany, że bez żadnego problemu wygra. I szybko się na tym przejechał.

W tym artykule dowiesz się o:

Na czwartek, 7 marca zaplanowano galę Professional Fighters League. W karcie głównej znalazł się niepokonany dotychczas Jakub Kaszuba, którego rywalem był Kane Mousah. Polak pozostał niepokonany, jednak wyższość rywala uznać musiał drugi z Biało-Czerwonych, Tomasz Łangowski. Lepszy od niego podczas walki w karcie wstępnej okazał się Florim Zendeli.

W karcie wstępnej znalazł się również pojedynek Mickaela Groguhe z Islemem Masrafem. I wzbudził on zainteresowanie z powodu tego, że potrwał zaledwie kilka sekund. Wszystko z uwagi na to, że drugi z zawodników wykorzystał dogodną okazję do zakończenia walki.

Groguhe mocno zlekceważył swojego rywala na samym początku, kiedy to w ogóle nie trzymał gardy i nie wyglądał, jakby zamierzał się bić. Wówczas Masraf wykonał jedynie kopnięcie w głowę przeciwnika i to wystarczyło, by walka się zakończyła.

Co prawda po tym, jak Groguhe padł jak rażony piorunem, drugi z Francuzów dobił go ciosami w głowę, ale nawet to nie było tak naprawdę potrzebne. Sędzia od razu przerwał walkę i Masraf mógł świętować zwycięstwo.

Nonszalanckie zachowanie i brak powagi ze strony Groguhe poskutkowały niezadowoleniem kibiców. Ci w końcu oczekiwali zupełnie innej walki, zwłaszcza, że w oktagonie pojawiło się dwóch Francuzów.

Nie mogą mieć jednak większych pretensji do Masrafa, który zaliczył udany debiut w wadze ciężkiej, bowiem na co dzień występuje w średniej. Udało mu się pozostać niepokonanym, notując trzecie zwycięstwo. Z kolei Groguhe ma obecnie bilans 3-2.

Przeczytaj także: Ngannou cięższy od Joshuy przed hitowym pojedynkiem Potężna kara po skandalu na gali w Polsce. Jest już oficjalna decyzja

ZOBACZ WIDEO: Brutalne słowa nt. polskiego pięściarza. "To powinien być absolutny koniec"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty