UFC zgłosiło się po gwiazdora KSW

Zdjęcie okładkowe artykułu: Waldemar Ossowski /  Na zdjęciu: Arkadiusz Wrzosek
Waldemar Ossowski / Na zdjęciu: Arkadiusz Wrzosek
zdjęcie autora artykułu

Arkadiusz Wrzosek znakomicie radzi sobie w MMA. Utytułowany kickbokser jest obecnie związany kontraktem z KSW i wygrał wszystkie z dotychczasowych starć w okrągłej klatce. Polak w programie "Koloseum" przyznał, że zainteresowało się nim UFC.

W tym artykule dowiesz się o:

Wrzosek w KSW walczy od 2022 roku. W debiucie warszawianin pokonał po twardym boju Tomasza Sararę, a w kolejnych starciach szybko uporał się m.in. z Bogdanem Stoicą oraz doświadczonym Ivanem Vitasoviciem.

Właśnie po wygranej z Chorwatem, w styczniu tego roku, do Wrzoska odezwali się przedstawiciele UFC. - Jakieś dwie, trzy rozmowy miałem na ten temat. I jednak myślę, że w KSW o wiele lepsze warunki na rozbudowanie tej przyszłości mnie czekają - wyznał Arkadiusz Wrzosek w rozmowie z Igorem Marczakiem i Łukaszem Jurkowskim. 

31-latek ostatni pojedynek dla KSW stoczył 11 maja w Ergo Arenie. Były mistrz FEN w wadze ciężkiej potrzebował zaledwie 14 sekund, aby rozprawić się z Arturem Szpilką. Wrzosek w programie "Koloseum" przyznał, że na razie nie wybiera się za ocean. Gwiazdor KSW nie wyklucza jednak, że w przyszłości poważnie rozważy ofertę ze strony amerykańskiej organizacji.

Czytaj także: Głośna walka Oleksiejczuka w UFC! Polak wystąpi na hitowej gali Mocny transfer KSW! Pogromca Tybury rywalem Phila De Friesa

ZOBACZ WIDEO: 14 sekund i... koniec. Szpilka komentuje przerwanie walki

Źródło artykułu: WP SportoweFakty