Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Mocna karta walk gali PLMMA 26 Extra

Prowadzona przez Mirosława Oknińskiego Profesjonalna Liga MMA oficjalnie ogłosiła znaczną część karty walk gali PLMMA 26 Extra, która 28 grudnia odbędzie się w Legionowie.
Maciej Szumowski
Maciej Szumowski

W walce wieczoru ostatecznie nie ujrzymy najlepszego polskiego zawodnika wagi ciężkiej, Damiana Grabowskiego. PLMMA podjęła decyzję, że w zamian zobaczymy obytego na ringach KSW Antoniego Chmielewskiego. Rywalem doświadczonego warszawianina będzie mniej utytułowany w zawodowym MMA Bartosz Fabiński.

W pojedynku o pas dywizji kobiet w wadze do 48 kilogramów zobaczymy Lenę Tkhorevską, której przyjdzie zmierzyć się z Anną Moldavchuk. Nie jest to jedyne starcie o trofeum, które odbędzie się podczas PLMMA 26, bowiem zostaną też rozdane tytuły mistrzowskie w wadze półciężkiej i koguciej.

Mistrzem w kategorii do 93 kilogramów zostanie Michał Gutowski lub Maciej Browarski, zaś w wadze koguciej płocczanin Mateusz Rajewski powalczy z nieogłoszonym jeszcze przeciwnikiem.

Będziemy mieli szansę oglądać też jedną z legend polskiego kickboxingu, Józefa Warchoła, dla którego walka w Legionowie będzie drugim starciem w mieszanych sztukach walki. Na przeciw niego stanie Janusz Dylewski.

Gala PLMMA 26 Extra będzie mocnym zakończeniem 2013 roku w polskim MMA. Imprezę na żywo z Areny Legionowo transmitować będzie telewizja Orange Sport

Karta walk:
84 kg: Antoni Chmielewski vs Bartosz Fabiński
48 kg: Lena Tkhorevska vs Anna Moldavchuk
93 kg: Michał Gutowski vs Maciej Browarski
61 kg: zawodnik nieznany vs Mateusz Rajewski
Open: Marcin Prachnio vs Michał Bławdziewicz
93 kg: Józef Warchoł vs Janusz Dylewski
84 kg: Paweł Brandys vs Krystian Tołkaczewski
70 kg: Rasul Jahayaev vs zawodnik nieznany

MMA: Krzysztof Jotko zwyciężył w debiucie!

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna / facebook.com
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×