Michał Włodarek blisko kontraktu z KSW

Czołowy polski zawodnik wagi ciężkiej, Michał Włodarek, poinformował na swoim facebooku, że jest blisko parafowania umowy z Konfrontacją Sztuk Walki.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski

Taki był plan, ale sprawy się pozmieniały. Dostałem kontrakt w KSW na 22 marca - odpowiedział fighter z Poznania na pytanie na temat absencji podczas PLMMA 29, gdzie miał zawalczyć o pas mistrzowski w pojedynku z Szymonem Bajorem.

Łatwo można się domyślić, że chodzi o zakontraktowanie Włodarka na galę KSW 26, która 22 marca odbędzie się na warszawskim Torwarze. W walce wieczoru tej imprezy zobaczymy trzecią odsłonę starcia na linii Michał Materla - Jay Silva.

Jeżeli wszystko pójdzie po myśli zawodnika i właścicieli KSW, Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego, to zawodnik Ankosu Zapasy będzie sporym wzmocnieniem dla kategorii do 120 kilogramów w Konfrontacji Sztuk Walki. Aktualnym mistrzem tej dywizji w KSW jest Karol Bedorf.

Włodarek pod koniec października miał walczyć na gali największego konkurenta KSW w Polsce, MMA Attack. Ostatecznie czwarta gala federacji Dariusza Cholewy została odwołana. "Komar" wcześniej stoczył pięć pojedynków, w których wszystkich był lepszy. Pokonał między innymi zawodnika UFC, Daniela Omielańczuka.

PLMMA ogłosiło wzmocnienia i gale

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Czy Michał Włodarek mógłby być dużym wzmocnieniem dla KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×