KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

KSW zainteresowane Emelianenką? Wypłaty "Pudziana" i Chalidowa to za mało dla Rosjanina

Pod koniec lipca w mediach pojawiła się informacja o zainteresowaniu kilku światowych organizacji Fedorem Emelianenką. Chęć pozyskania legendy MMA wyraziło też [tag=29373]KSW[/tag], choć kontrakt może dużo kosztować.
Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski

Z pewnością, gdyby polska federacja zakontraktowała Emelianenkę, byłby to najlepiej zarabiający zawodnik w szeregach Konfrontacji Sztuk Walki. Sprawa powrotu Rosjanina do MMA wzbudza duże zainteresowanie fanów. Jego ponowne wyjście do walki może pobić nie jeden rekord oglądalności. Fortunę może zbić zawodnik i organizacja, dla której zawalczy.


Jego wymaganiom finansowym wcześniej nie sprostał nawet Dana White, prezydent UFC. Jeżeli za próg wymagań finansowych uznać można wysokość ostatniego kontraktu Fedora  Emelianenki, to ciężko uwierzyć, że na "Ostatniego Cara" stać będzie polskie KSW.
Czy włodarze KSW faktycznie są zainteresowani pozyskaniem Emelienenki? Czy włodarze KSW faktycznie są zainteresowani pozyskaniem Emelienenki?
Po mało udanej przygodzie Emelianenki w organizacji Strikeforce koniec jego kariery przypadł na występy w ojczyźnie. W rosyjskiej M-1 Global stoczył on trzy bardzo kosztowne pojedynki. Za każdy z nich dostał on po 2 miliony dolarów! Łącznie więc, wraz z kwotą za złożenie podpisu za umowie, zarobił kwotę aż 7,5 miliona. 

Warto zaznaczyć, że największe gwiazdy federacji KSW, Mamed Chalidow i Mariusz Pudzianowski, zarabiają w okolicach pół miliona złotych. Czy więc hitowa informacja o chęci pozyskania Fedora Emelianenki przez duet Lewandowski i Kawulski jest możliwa do realizacji? Jak na razie nie wiadomo, ile legenda światowego MMA zażyczy sobie za ponowne wyjście do klatki.

Fani czekają na jego walkę bardziej niż na występy "Pudziana". "Król Albanii" powróci?

Czy twoim zdaniem federację KSW stać na pozyskanie Fedora Emelianenko?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×