Wielkie emocje na gali UFC. Aleksander Wołkow znokautował Stefana Struve'a

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Na zdjęciu: gala UFC
Getty Images / Na zdjęciu: gala UFC
zdjęcie autora artykułu

Na gali UFC Fight Night 115 nie brakowało wielkich emocji. W walce wieczoru Stefan Struve przegrał przez TKO z Aleksandrem Wołkowem. Przez nokaut wygrał Mairbek Taisumov.

Lżejszy od rywala Wołkow wygrał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie pojedynku. Rosjanin jest niepokonany od 2015 roku. Zwycięstwo nad Struve'em było jego trzecim na gali UFC.

Ciekawie było również w innych sobotnich walkach. Mairbek Taisumov już w pierwszej rundzie znokautował Felipe Silvę. Ponadto przez TKO wygrywali m. in. Siyar Bahadurzada (z Robem Wilkinsonem), a w walce pań Marion Reneau wygrała z Talitą Bernardo.

Gala UFC w Rotterdamie była kolejną europejską imprezą prestiżowej federacji MMA. Kolejna została zaplanowana 21 października w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Rozstrzygnięcia  UFC Fight Night 115 w Rotterdamie:

265 lbs: Alexander Volkov pokonał przez TKO w trzeciej rundzie Stefana Struve'a 170 lbs: Siyar Bahadurzada pokonał Roba Wilkinsona przez TKO w drugiej rundzie 135 lbs: Marion Reneau pokonała Talitę Bernardo przez TKO w trzeciej rundzie 170 lbs: Leon Edwards pokonał Bryana Barberene jednogłośnie na punkty 170 lbs: Darren Till pokonał Bojana Velickovica jednogłośnie na punkty 155 lbs: Mairbek Taisumov pokonał Felipe Silvę przez KO w pierwszej rundzie 155 lbs: Michel Prazeres pokonał Madsa Burnella przez poddanie w trzeciej rundzie 155 lbs: Rustam Khabilov pokonał Desmonda Greena jednogłośnie na punkty 205 lbs: Aleksandar Rakic pokonał Francimara Barroso jednogłośnie na punkty 145 lbs: Zabit Magomedsharipov pokonał Mike'a Santiago przez poddanie w drugiej rundzie 205 lbs: Abdul-Kerim Edilov pokonał Bojana Mihajlovica przez TKO w drugiej rundzie 155 lbs: Thibault Gouti pokonał Andrew Holbrooka przez TKO w pierwszej rundzie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Łokcie z piekła rodem. Tak trenuje Joanna Jędrzejczyk

Źródło artykułu: