Radosław Paczuski wraca do klatki. Kickbokser stoczy walkę w MMA na gali ACA 96

Jeden z najlepszych polskich kickbokserów powróci do formuły MMA. 8 czerwca w Łodzi Radosław Paczuski (1-0) ponownie wejdzie do klatki ACA.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Radosław Paczuski Materiały prasowe / FEN / Na zdjęciu: Radosław Paczuski
Polski wojownik zadebiutował w MMA podczas lutowej gali ACA 92 w Warszawie. Po niełatwym, trwającym trzy rundy pojedynku z Jarosławem Lechem, sędziowie orzekli jednogłośne zwycięstwo Radosława Paczuskiego.

Zobacz także: Prezes UFC zachwyca się nowym mistrzem. "Stał się gwiazdą jak Conor McGregor"

Doświadczony zawodnik K-1 po ostatnim pojedynku zapewniał, że nie boi się ciężkiej pracy i zamierza wrócić do klatki silniejszy. - Spodobało mi się, więc na pewno zobaczycie mnie w klatce jeszcze nieraz - mówił po zwycięstwie w Warszawie.

Paczuski jest bardzo utytułowanym kickbokserem. Jako pierwszy zawodnik w historii zdobył pasy mistrzowskie dwóch organizacji promujących zawodowy kickboxing w Polsce. W Łodzi po raz drugi wejdzie do klatki ACA, jednej z najmocniejszych organizacji mieszanych sztuk walki, z zamiarem dopisania drugiego zwycięstwa do swojego zawodowego rekordu MMA.

Zobacz także: Rocky Warriors Cartel 2: polski weteran UFC powrócił na zwycięski tor. Szybka wygrana Stasiaka

Nazwisko jego przeciwnika zostanie podane wkrótce. Podczas gali ACA 96 wystąpią między innymi znani z UFC Daniel Omielańczuk i Paweł Pawlak.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #29: życiowa szansa Polaka na KSW 49!
Czy Paczuski zostanie gwiazdą MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×