WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

KSW szuka nowych kierunków na ekspansję zagraniczną. Bałkany naturalnym krokiem

KSW po zorganizowaniu gal w Anglii i Irlandii szuka kolejnych miejsc na zagraniczną ekspansję. Kierunkiem obranym przez włodarzy federacji są Bałkany.
Michał Jankowski
Michał Jankowski
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: gala KSW

KSW stara się rozwijać i docierać do coraz szerszego grona odbiorców. Między innymi z tego względu KSW 48 można było oglądać nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech. Gala w Lublinie została przyjęta tam bardzo dobrze i zebrała sporo pozytywnych opinii (więcej TUTAJ).

Następnym krokiem Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego ma być zorganizowanie kolejnej gali za granicą. Do tej pory KSW trzykrotnie odbyło się w innych krajach: dwukrotnie w Anglii oraz raz w Irlandii.

KSW: Weronika Walenciak spisała się na medal. Fani zachwyceni nowym Aniołkiem Federacji

Tym razem kierunek ma być zupełnie inny. Już na początku bieżącego roku mówiło się, że włodarze federacji poważnie rozważają wybór Serbii. Martin Lewandowski potwierdził, że kolejna zagraniczna ekspancja może mieć miejsce na Bałkanach. - Może nie potwierdzamy tego oficjalnie, ale rozglądamy się trochę szerzej. Zorganizowaliśmy trzy gali zagraniczne, dwie w Anglii i jedną w Irlandii, więc owszem Chorwacja i Serbia są dla nas naturalnym krokiem. Nie tylko jednak te kraje wchodzą w grę, ale Bałkany jak najbardziej - powiedział w Polsacie Sport.

W KSW walczy coraz więcej zawodników pochodzących z tych rejonów, co znacznie ułatwiłoby promocję gali. Jak na razie nie wiadomo kiedy i gdzie dokładnie miałaby się odbyć. KSW 49 zorganizowane zostanie w Gdańsku 18 maja.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" (on tour): zobacz, co się działo po walce "Jurasa" na KSW 48

Czy KSW powinno zorganizować galę na Bałkanach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×