FEN 25. Bielski - Skrzypek: krwawa wojna i efektowny nokaut zawodnika z Mławy

Krystian Bielski efektownie znokautował Tomasza Skrzypka na gali FEN 25 w Ostródzie. Dla reprezentanta klubu Berkut WCA Fight Team był to udany debiut w federacji Fight Exclusive Night.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
gala FEN Materiały prasowe / Na zdjęciu: gala FEN
Skrzypek dobrze prezentował się w początkowej fazie pojedynku. Wykorzystując przewagę warunków fizycznych utrzymywał rywala na dystans, a następnie sprowadził go do parteru. W nim nie był jednak w stanie zagrozić Krystianowi Bielskiemu.

Zawodnik z Mławy pod koniec 1. rundy zarysował swoją przewagę. Do celu zaczęło dochodzić coraz więcej ciosów, bitych kombinacjami. Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza dopiął swego w kolejnej odsłonie walki. Tomasz Skrzypek odczuł jedno z kopnięć na korpus, a Bielski nie raczył zmarnować okazji i wykończył zawodnika ze Słupska wysokim kopnięciem, po którym ten upadł na matę klatki.

Zobacz także: Leśko po raz drugi pokonał Wiwatowskiego

Dla zawodnika z Mławy był to udany debiut w Fight Exclusive Night. Reprezentant Berkut Arrachion Olsztyn wygrał piąty pojedynek w zawodowym MMA i zgłosił swoje aspiracje do mistrzowskiej walki w kategorii średniej.

Zobacz także: [urlz=/mma/827726/fen-25-janusz-gutowski-kulkinio-lepszy-w-bitwie-o-szczecin-piekny-nokaut]Efektowny nokaut Wojciecha Janusza

[/urlz]ZOBACZ WIDEO Mairis Briedis przed pojedynkiem z Krzysztofem Głowackim: Sądzę, że damy dobrą i widowiskową walkę
Czy Krystian Bielski powinien zawalczyć o pas FEN w wadze średniej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×