Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

MMA. KSW 50. Niemcy podekscytowani galą. "Czeka nas kolejny spektakl!"

"W końcu powrót do klatki. Będzie kolejny spektakl!" - tak niemieccy dziennikarze zapowiadają galę KSW 50. Są wyraźnie podekscytowani sobotnią imprezą w Londynie.

Dawid Borek
Dawid Borek
Przemysław Mysiala WP SportoweFakty / Waldemar Ossowski / Na zdjęciu: Przemysław Mysiala
"Nie przegapcie bitew w klatce" - tak dziennikarze "Bilda" zatytułowali artykuł o gali KSW 50, przypominając o niej niemieckim kibicom. "Jeszcze większa, jeszcze trudniejsza, jeszcze mocniejsza" - zapowiadają imprezę w Londynie, podkreślając, że na żywo wydarzenie obejrzy 12 tys. kibiców.

Co więcej - "Bild" będzie transmitował galę KSW 50 (zła informacja dla polskich kibiców jest taka, że transmisję będzie można oglądać wyłącznie na terenie Niemiec).

Niemcy zacierają ręce m.in. na walkę z udziałem dwóch Polaków: Tomasza Narkuna i Przemysława Mysiali. "To będzie polski pojedynek. Narkun w tej kategorii wagowej od 2015 roku jest nietykalny, pokonał nawet legendę - Mameda Chalidowa. Mysiala to z kolei weteran, z ponad 15-letnim doświadczeniem w MMA" - czytamy w "Bildzie".

Na liście najgorętszych walk gali KSW 50 niemieccy dziennikarze uwzględnili też pojedynki Phil de Fries - Luis Henrique, Roberto Soldic - Patrik Kincl, Norman Parke - Marcin Wrzosek i Dricus du Plessis - Joilton Santos Lutterbach.

Gala KSW 50 będzie transmitowana w systemie PPV. Początek pierwszej walki o 19.00.

Zobacz też:
MMA. KSW 50. Ceremonia ważenia. Mogło być gorąco! (wideo)
MMA. KSW 50: siedmiu debiutantów w Londynie. Duży potencjał Aleksandry Roli

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): KSW 50. Przemysław Mysiala kpi z Tomasza Narkuna. "Jego największa dziura, to wywiady"
Czy zamierzasz oglądać galę KSW 50?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×