MMA. UFC Meksyk. Yair Rodriguez - Jeremy Stephens. Przedwczesne zakończenie walki i awantura kibiców! (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Skandal na zakończenie UFC w Meksyku
Twitter / / Skandal na zakończenie UFC w Meksyku
zdjęcie autora artykułu

Walka wieczoru sobotniej gali UFC w Meksyku nie przebiegła po myśli żadnego z zawodników. Starcie Jeremy'ego Stephensa (28-16, 1 NC) z Yairem Rodriguezem (12-2, 1 NC) zostało zakończone jako nieodbyte. Wszystko dopełnił skandal z udziałem kibiców.

W tym artykule dowiesz się o:

Pojedynek wagi piórkowej zapowiadał się bardzo dobrze. Obaj zawodnicy wychodzili do oktagonu jako gwiazdy swojej kategorii, a na dodatek trudno było wskazać faworyta. Jeremy Stephens i Yair Rodriguez nie dopisali jednak do swoich rekordów ani zwycięstw, ani porażek.

Przy jednym z pierwszych uderzeń Meksykanin trafił Amerykanina palcem w oko. "El Pantera" otwartą dłonią zahaczył o lewe oko "Lil' Heathena". 33-latek z San Diego dostał pięć minut regulaminowego czasu na dojście do siebie, ale nawet tyle nie wystarczyło.

Stephens nie był w stanie otworzyć oka przy kontroli lekarza. Po zaledwie piętnastu minutach trwania pojedynku, sędzia Herb Dean musiał podjąć decyzję o zakończeniu starcia jako nieodbyte (no contest).

Nie dość, że cała sobotnia gala UFC on ESPN+ 18 stała poniżej przeciętnej, to meksykańscy kibice nie otrzymali walki wieczoru z prawdziwego zdarzenia. To im się nie spodobało. Do oktagonu zaczęły trafiać różne przedmioty, a zwłaszcza plastikowe butelki. Te celowane były w osoby znajdujące się w klatce.

Oberwało się przede wszystkim kontuzjowanemu Stephensowi. Gdy Amerykanin schodził do szatni, to otaczać musieli go ochroniarze.

Zobacz skandaliczne zachowanie kibiców:

Zobacz także: -> PLMMA 79. Michał Pasternak vs Paweł Zakrzewski w walce o pas -> KSW 51. Erko Jun zachwycony walką z Mariuszem Pudzianowskim. "To dla mnie zaszczyt" -> Fame MMA 5. "Bonus BGC" odpowiedział Marcinowi Najmanowi. "Chcę zrobić ci krzywdę"

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): KSW 50. Kontrowersyjny wynik walki Chmielewskiego. Trener Polaka mocno rozzłoszczony!

Źródło artykułu: