MMA. FEN 28. Wyniki gali. Udany debiut w PPV. Porażka "Pudziana", sensacyjne rozstrzygnięcia

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Krystian Pudzianowski
WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Krystian Pudzianowski
zdjęcie autora artykułu

Gala FEN 28: Lotos Fight Night, która była historyczną dla Fight Exclusive Night ze względu na debiut w pay per view, nie zawiodła. Nie zabrakło sensacji. Przegrywali Krystian Pudzianowski i Szymon Bajor.

W walce wieczoru swoją bezkonkurencyjność w FEN udowodnił Mateusz Rębecki, który po raz kolejny obronił tytuł wagi lekkiej. Bardzo szybko "Chińczyk" rozprawił się z Fabiana Silvę da Conceicao.

Sensacją zakończyło się starcie Krystian Pudzianowski vs Piotr Szeliga. "Pudzian" niespodziewanie przegrał z byłym hokeistą, pomimo bardzo dobrego początku. Nie miał siły wyjść do trzeciej rundy.

Szybkimi nokautami kończyły się inne starcia wagi ciężkiej. Oli Thompson w walce o tytuł w 23 sekundy rozprawił się z Szymonem Bajorem, natomiast w 37 sekund Michał Kita rozbił Igora Pokrajaca.

ZOBACZ WIDEO: MMA. "Sugerują, abym skończył ze sportem zawodowym i przeszedł na emeryturę". Michał Materla odpowiada!

W pozostałych starciach zwyciężali Marcin Wójcik, Kacper Koziorzębski, Adam Pałasz, Łukasz Charzewski, Dominik Zadora i Anita Bekus.

Wyniki:

Pojedynek o pas wagi lekkiej 73 kg: Mateusz Rębecki pok. Fabiana Silvę de Conceicao przez TKO (uderzenia), runda 1. 

120,2 kg: Piotr Szeliga pok. Krystiana Pudzianowskiego przez TKO (niezdolność do walki), runda 2., 3:00.

Pojedynek o pas wagi ciężkiej 120,2 kg: Oli Thompson pok. Szymona Bajora przez KO (uderzenie), runda 1., 0:23. 120,2 kg: Michał Kita pok. Igora Pokrajaca przez TKO (uderzenia), runda 1., 0:37. 93 kg: Marcin Wójcik pok. Rafała Kijańczuka przez TKO (uderzenia), runda 2. 80 kg: Kacper Koziorzębski pok. Szymona Duszę przez jednogłośną decyzję. 120,2 kg: Adam Pałasz pok. Marcina Sianosa przez TKO (uderzenia), runda 3.

Karta wstępna 71 kg: Łukasz Charzewski pok. Kacpra Formelę przez niejednogłośną decyzję. 77 kg, K-1: Dominik Zadora pok. Piotra Sokoła przez jednogłośną decyzję (30-25, 29-26, 29-27). 56,7 kg: Anita Bekus pok. Sylwię Firlej przez TKO (uderzenia), runda 2., 3:42.

Źródło artykułu: