MMA. ACA 109. Kamil Oniszczuk w karcie walk. Rywal znany polskim kibicom

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Kamil Oniszczuk
Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Kamil Oniszczuk
zdjęcie autora artykułu

Kamil Oniszczuk, wschodząca gwiazda polskiego MMA, podpisał kontrakt z ACA na początku roku. 20 sierpnia zawodnik Ankosu Zapasy Poznań zmierzy się doświadczonym rywalem z Litwy podczas studyjnej gali ACA 109.

[color=#000000]

Niepokonany Kamil Oniszczuk (7-0) ma na swoim koncie siedem walk zawodowych. Do klatki wraca po półtorarocznej przerwie i jest zdeterminowany, żeby wygrać i umocnić swoją pozycję w kategorii półśredniej.[/color]

- Po 18 miesiącach przerwy w końcu wracam do klatki. Przez ten czas nie siedziałem na tyłku, tylko ciężko trenowałem. Przedefiniowałem swoją karierę i już czas na sportowe wyzwania. Sparowałem z większością topowych Polskich zawodników, oni wiedzą, że nie jest ze mną lekko, a ja również wiem na co mnie stać. 20 sierpnia zamierzam wrócić w wielkim stylu i udowodnić, że jestem topowym Polskim półśrednim - mówi Kamil Oniszczuk.

Jego rywalem będzie doświadczony zawodnik z Litwy, Mindaugas Verzbickas (14-7). Zawodnik jest znany w Polsce, bo krzyżował rękawice m.in. z Kamilem Gniadkiem, Andrzejem Grzebykiem czy Kamilem Szymuszowskim.

[color=#000000]Studyjna gala ACA z udziałem Kamila Oniszczuka odbędzie się 20 sierpnia i będzie dziewiątą imprezą rosyjskiej organizacji w Polsce. Transmisję będzie można obejrzeć w usłudze pay-per-view za 25 zł.

Czytaj także: Chabib Nurmagomiedow opłakuje stratę ojca UFC. Gilbert Burns wypada z walki wieczoru[/color]

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour). EFM 3. Powrót w dobrym stylu. Zobacz efektowne poddanie w wykonaniu Michała Materli

Źródło artykułu: