MMA. FEN 29. "Łowca głów" Marko Radaković rywalem Marcina Naruszczki

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Marcin Naruszczka
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Marcin Naruszczka
zdjęcie autora artykułu

Marko Radaković (10-3) zmierzy się z Marcinem Naruszczką (19-9-2) podczas gali FEN 29: Lotos Fight Night w Ostródzie. Wojownik z Bałkanów zadebiutuje tym pojedynkiem w Fight Exclusive Night.

Marko Radaković ma 30 lat i pochodzi z Serbii. "Łowca głów" osiem z dziesięciu zawodowych pojedynków wygrał przed czasem. Sześciokrotnie nokautował swoich rywali. W trzeciej swojej walce pokonał decyzją sędziów gwiazdę KSW, Roberta Soldicia.

Następnie zanotował trzy kolejne zwycięstwa odniesione w pierwszych rundach. W 2018 roku zostawił w pokonanym polu Vedrana Soskana, kilka miesięcy później jego wyższość musiał uznać Ivan Vicić.

Marcin Naruszczka ostatnim razem w klatce FEN zameldował się podczas 24. edycji, kiedy to zremisował z Bartoszem Leśką. Wcześniej decyzją sędziów pokonał również Leśkę, z którym zmierzył się po raz pierwszy, również w Warszawie.

Pół roku wcześniej Naruszczka stoczył pasjonujący bój z Andrzejem Grzebykiem, a starcie to zostało wybrane najlepszą walką wieczoru gali "Summer Edition" w Koszalinie. Trenujący w Warszawie zawodnik stoczył 30 zawodowych pojedynków, z których aż 19 wygrał.

Gala FEN 29 odbędzie się 22 sierpnia w ostródzkim Amfiteatrze.

Czytaj także: - Artur Szpilka wróci pod koniec roku. Rewanż z Radczenką nie jest priorytetem - Izu Ugonoh zadebiutuje na KSW 54!

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour). KSW 53. Efektowny nokaut Grzebyka w debiucie! "Mocnym akcentem wjeżdżam do KSW"

Źródło artykułu: