MMA. KSW. Kibice chcą pojedynku Tomasza Drwala z Mamedem Chalidowem

Tomasz Drwal w dobrym stylu powrócił do klatki po pięciu latach przerwy. "Goryl" na KSW 53 pokonał Łukasza Bieńkowskiego. Kibice chcieliby, aby w kolejnym pojedynku krakowianin zmierzył się z Mamedem Chalidowem.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Tomasz Drwal - Łukasz Bieńkowski Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Tomasz Drwal - Łukasz Bieńkowski
W ankiecie zamieszczonej przez KSW na Twitterze zapytano kibiców o zdanie, z kim w kolejnej walce powinien zmierzyć się Tomasz Drwal. Aż 46,7 proc. odpowiedzi padło na Mameda Chalidowa, a 37,3 na Michała Materlę.

Jak na razie Drwal i Chalidow nie poruszają tematu ich ewentualnego pojedynku. Pierwszy Polak w UFC nie ukrywa, że chciałby jeszcze jednej walki z mniej wymagającym przeciwnikiem, aby nabrać pewności po długim rozbracie z MMA.

Z kolei Mamed Chalidow niedawno za priorytet miał pojedynek rewanżowy ze Scottem Askhamem. Czeczen z polskim obywatelstwem chciałby wejść do klatki jeszcze w 2020 roku. Za przybliżony termin kolejnego występu podał jesień (czytaj więcej >>>).

Przypomnijmy, że w przeszłości już dwa razy próbowano doprowadzić do pojedynku Chalidowa z Drwalem. Ostatnim razem, przed KSW 29 w 2014 roku, krakowianin musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji.

Zobacz także:
KSW 53. Mateusz Gamrot - Norman Parke 3. "Stormin" porozbijany. Polak wygrywa przed czasem!
MMA. KSW 53. Andrzej Grzebyk - Tomasz Jakubiec. Efektowny debiut "Polskiego McGregora"

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour). KSW 53. Izu Ugonoh wejdzie do klatki i zadebiutuje na gali KSW 54! "Kontrakt już podpisany"
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Chalidowa z Drwalem na jednej z kolejnych gal KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×