Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

MMA. Zagadkowy wpis Mameda Chalidowa. "Jestem na skraju czegoś dużego"

"Czeka nas wielkie polowanie" - zapowiada Mamed Chalidow. Niewykluczone, że wkrótce zawodnik MMA poinformuje kibiców o powrocie do oktagonu.
Igor Kubiak
Igor Kubiak
Mamed Chalidow Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Mamed Chalidow

Swoich fanów zaintrygował Mamed Chalidow. Były międzynarodowy mistrz KSW wrzucił do mediów społecznościowych dłuższy zagadkowy wpis z zapowiedzią "czegoś dużego". 40-latek dołączył też swoje zdjęcie, na którym spogląda w dal.

"Życie przynosi dni, przez które musimy przejść samotnie, są uczucia, które trudno nam wyjaśnić słowami. To czas wewnętrznego dialogu, poszukiwania odpowiedzi i zaufania do siebie, do swojego wewnętrznego głosu. Czuję, że jestem na skraju czegoś dużego. I wierzę, że będziecie po mojej stronie. Czeka nas wielkie polowanie" - napisał Chalidow.

Na razie nie wiadomo, co na myśli ma polski wojownik. Od jakiegoś czasu pojawiają się jednak pogłoski o jego powrocie do oktagonu. Warto zaznaczyć, że obok wpisu oznaczył organizację MMA, w której walczy od 13 lat - KSW, a także jej współzałożyciela - Macieja Kawulskiego.

Chalidow to jeden z najwybitniejszych polskich zawodników MMA. W swoim dorobku miał pasy międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej (2009-2011) i w wadze średniej (2015-2018).

  Ostatnie trzy pojedynki Chalidow jednak przegrał. Dwa razy musiał uznać wyższość Tomasza Narkuna, a w grudniu zeszłego roku poległ w starciu ze Scottem Askhamem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Życie przynosi dni, przez które musimy przejść samotnie, są uczucia, które trudno nam wyjaśnić słowami. To czas wewnętrznego dialogu, poszukiwania odpowiedzi i zaufania do siebie, do swojego wewnętrznego głosu. Czuję, że jestem na skraju czegoś dużego. I wierzę, że będziecie po mojej stronie. Czeka nas wielkie polowanie. Жизнь приносит дни,через которые мы должны пройти в одиночку,есть чувства,которые нам сложно объяснить словами. Это время внутреннего диалога,поиска ответов и доверия к самому себе,к своему внутреннему голосу. Я чувствую,что нахожусь в предверии чего-то большого. И верю,что вы будете рядом со мной. Нас ждёт славная охота.. @ksw_mma @kawul_ksw @mgarnys @arrachion_olsztyn

Post udostępniony przez Mamed Khalidov (@mamed_khalidov)

Czytaj też:
-> MMA. UFC Vegas 10. Wyniki ważenia. "Tarantula" wyszedł na wagę z... tarantulą
-> MMA. Media: Conor McGregor zatrzymany za napaść na tle seksualnym

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): co za występ na KSW 54! Nowa gwiazda?

Czy Mamed Chalidow powinien wrócić do walk MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×